Pożyteczny 1 % - przekaż go i wesprzyj małego Franka

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pożyteczny 1 % - przekaż go i wesprzyj małego Franka Interwencje i pomoc sochaczew

Przypominamy, ze ruszyła już kampania podatkowa za 2019 r. Każdy może zdecydować, na rzecz jakiej organizacji pożytku publicznego chce przekazać w zeznaniu PIT 1% swojego podatku. Tym razem gorąco zachęcamy do pomocy małemu mieszkańcowi powiatu sochaczewskiego Franusiowi, który urodził się z wadą genetyczną jaką jest Zespół Downa (trisomia 21).

Franuś Ciura to mieszkaniec powiatu sochaczewskiego, który urodził się z wadą genetyczną jaką jest Zespół Downa. Już w 14 dobie życia musiał przejść swoją pierwszą operację. Zdiagnozowano u chorobę Hirschprunga podczas której musiała zostać wyłoniona stomia. 

Na co dzień, aby Franuś mógł dorównać rówieśnikom musi systematycznie korzystać z zajęć rehabilitacyjnych oraz logopedycznych. Niezbędne są także wizyty u wielu specjalistów co wiąże się z bardzo dużymi kosztami, które niestety przekraczają możliwości finansowe jego rodziny. 

Chłopiec jest pod opieką Fundacji ,,Zdążyć z Pomocą", która już założyła mu subkonto i jest w trakcie tworzenia profilu. 


Osoby, które chciałyby wspomóc Franka i przekazać swój 1 % podczas rozliczenia PIT powinny podać:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

numer KRS: 0000037904,

Cel szczegółowy 1%: 36901 Franciszek Ciura. 

Koniecznie należy zaznaczyć opcję - wyrażam zgodę.


,,Dziękujemy bardzo za okazaną pomoc na rzecz Franusia. Czasem niewiele znaczy tak wiele." - dziękują za pomoc rodzice Franka 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy