Pracownia komputerowa w Rybnie – nowy projekt już działa

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pracownia komputerowa w Rybnie – nowy projekt już działa  Inwestycje sochaczew

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rybnie już mogą korzystać z nowych sprzętów komputerowych jakie pojawiły się z specjalnie przygotowanej sali. 


Zadanie pod nazwą ,,Utworzenie Laboratorium Językowego w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie". Środki na ten cel zostały  pozyskane jako dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w kwocie 45 500,00 zł, natomiast wkład własny gminy to 23 068,00 zł. 


- Dzięki środkom jakie udało nam się pozyskać z Urzędu Marszałkowskiego oraz funduszom z wkładu własnego gminy udało nam się utworzyć Laboratorium Językowe w szkole w Rybnie. Bardzo się cieszę, że dzięki współpracy z panią dyrektor szkoły udało się wykonać takie przedsięwzięcie. Wspólne działanie dało tak duże korzyści. Dziękuję również pracownikom urzędu. Jako wójt staram się wysłuchiwać w potrzeby mieszkańców. Już od dłuższego czasu rodzice czy nauczyciele informowali, że przydałaby się taka nowa pracownia. Mam nadzieję, że ta pracownia będzie służyć dzieciom jak najdłużej i będą mogły wzbogacać wiedzę na nowoczesnym sprzęcie – mówi o zadaniu wójt gminy Damian Jaworski. 


Outsourcing IT Warszawa

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy