Pracownia rusza do Grójca

Zdjęcia i foto: Pracownia rusza do Grójca Wystawy, projekty sochaczew

Już 24 sierpnia o godzinie 19.00 rozpocznie się w Grójeckim Ośrodku Kultury wernisaż wystawy „Pracownia”. Zapewne informacja ta nie byłaby interesująca dla mieszkańców naszego regionu gdyby nie fakt, że na wystawie zostaną zaprezentowane prace (fotografie, film, obrazy, instalacje) podopiecznych Gamida Ibadullayeva działających z nim w Pracowni Eksperymentów Audiowizualnych.

Gamid, Iza, Viola, Daria, Natalia, Tomek oraz Klaudiusz postarają się zaskoczyć zebranych jeszcze innymi działaniami m.in. happeningiem wizyjno-fonijnym. Będzie też można wysłuchać koncertu tria w składzie:

GAMID IBADULLAYEV - gra na perkusji, instrumentach perkusyjnych oraz na bałabanie. Muzyk i artysta wizualny. Założyciel eksperymentalnej formacji „Gamid Group”, z którą współtworzy m.in. muzykę do autorskich filmów. Jest artystą, którego twórczość w dużym stopniu opiera się na muzyce improwizowanej. Współpracuje z wieloma muzykami sceny eksperymentalnej, etnicznej i jazzowej.

MONIKA KOŚCIELNA – skrzypaczka, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Występowała w The Guildhall Symphony Orchestra, gdzie pracowała z takimi dyrygentami jak Takuo Yuasa, Adrian Leaper i Gianandrea Noseda. Grała także w The London Symphony Orchestra pod batutą Valery Gergieva. Jest pierwszą skrzypaczką Filharmonii Dowcipu Waldemara Malickiego, z którym koncertuje w kraju i za granicą.

LECH WYPYCH – gitarzysta, absolwent Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Gra w warszawskim CoverBandzie. Występował z różnymi zespołami rockowymi, bluesowymi i jazzowymi. Stworzył muzykę do filmów Piotra Janiszewskiego m.in: „Marian”, „Zadowolony?”. Nagrywał muzykę do spotów TV. Jego gitarę można usłyszeć w jednym z odcinków serialu Xawerego Żuławskiego „Krew z Krwi”.


 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy