Pracownica banku udaremniła próbę oszustwa

Zdjęcia i foto: Pracownica banku udaremniła próbę oszustwa Komunikaty sochaczew

W ubiegły piątek do jednego z oddziałów banku przyszła kobieta, która chciała wypłacić znaczną ilość pieniędzy. Na szczęście dzięki czujności pracownicy banku udało się zapobiec wyłudzeniu pieniędzy od mieszkanki Sochaczewa.

 

Do oddziału banku w Chodakowie zgłosiła się kobieta, która zamierzała wypłacić ze swojego konta znaczną sumę pieniędzy. Pracownica banku poznała kobietę, która jest klientem tego banku od wielu lat. Tym razem jednak zachowanie klientki wydało się kobiecie niepokojące, dlatego też podjęła z nią rozmowę.

Okazało się, że zdenerwowanie klientki wynikało z telefonu, który otrzymała tego dnia, informującego o nieszczęściu w jej rodzinie. Całe zdarzenie skończyło się pomyślnie, a to wszystko dzięki czujności pracownicy banku, która poprzez chęć niesienia pomocy i zaangażowanie w swoja pracę uchroniła kobietę przed stratą oszczędności całego życia. Zachowanie pracownicy godne jest najwyższego uznania i stanowi wzór do naśladowania. 

Na dowód wdzięczności Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie osobiście podziękował pracownicy w banku w obecności jej przełożonego. Jednak z uwagi na skromność kobiety nie udostępniamy danych ani wizerunku, osoba uważa, że jej zachowanie  było niczym nadzwyczajnym i każda inna osoba powinna tak się zachować w takiej sytuacji .

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy