Pracuj blisko miejsca zamieszkania dla znanych marek !!!

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pracuj blisko miejsca zamieszkania dla znanych marek !!! Promocja regionu sochaczew

Benefity pracownicze odgrywają coraz większą rolę w przyciąganiu oraz utrzymywaniu pracowników w firmie. Pojawia się coraz więcej nowych form świadczeń, jak na przykład pokoje gier, karnety na siłownię czy fotele do masażu i wiele innych…


Czy jednak sam pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych skłoni nas do zmiany pracy w przypadku niedogodnej lokalizacji pracodawcy? Niepewnej renomy pracodawcy? Raczej nie, ponieważ jak pokazują badania najbardziej w pracy cenimy sobie komfort pracy: przyjazną atmosferę (66%), stabilność zatrudnienia (62%) oraz dobrą lokalizację (60%) -  źródło: ACR Rynek i Opinia, styczeń 2018, badanie: Benefity pozapłacowe). Dodatkowe benefity są atrakcyjnym dodatkiem w momencie, gdy spełnione są powyższe oczekiwania co do pracy. 


W dzisiejszych czasach każdy z nas coraz bardziej ceni swój wolny czas. Praca w pobliżu domu staje się jednym najbardziej pożądanych „benefitów”. Pracując w pobliżu miejsca zamieszkania, oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim zyskujemy czas dla swoich najbliższych. Często mamy również możliwość większego zadbania o nasze zdrowie, mogąc pozwolić sobie na poranny i popołudniowy spacer bądź przejażdżkę rowerową do miejsca pracy  Lokalizacja miejsca pracy, w dobie, w której czas stał się walutą, bardzo często determinuje decyzję o przyjęciu bądź odrzuceniu oferty pracy. 


Kolejnym punktem, który dla większości z nas jako pracowników, jest kluczowy, to stabilność zatrudnienia, rozumiana jako gwarancja wynagrodzenia oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.  Praca dla silnego i rozpoznawalnego brandu , który wciąż inwestuje w dalszy rozwój daje nam niewątpliwie takie poczucie bezpieczeństwa. 


Dlatego, jeżeli mieszkasz powiecie sochaczewskim i aktualnie szukasz pracy (w tym również swojej pierwszej pracy) bądź nieśmiało myślisz o zmianie dotychczasowego zatrudnienia -  sprawdź, czy nie chciałbyś związać się z naszą firmą. 


Bakoma Sp. z o.o. powstała po 1989 roku i jest czołowym polskim producentem galanterii mlecznej. Jest spółką ze 100% polskim kapitałem. Produkcja jogurtów, serków i deserów mlecznych odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie koło Sochaczewa. Bakoma buduje pozycję silnego producenta przetworów mlecznych również za granicą, odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Nasze produkty są dostępne w krajach takich jak: USA, Anglia, Irlandia, Portugalia, Słowacja, Węgry, Rumunia, Rosja, Litwa, Estonia. W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo, a także dbałość o środowisko naturalne Bakoma wdrożyła i utrzymuje systemy zapewnienia jakości zgodne z międzynarodowymi normami ISO 9001, ISO 2200, ISO 14001. Od lat spełnia także wymogi międzynarodowych standardów jakościowych IFS i BRC.


Poszukujemy osób m.in. do działów: produkcji, logistyki (magazyn), obsługi klienta, sprzedaży, kontroli jakości, ale także kierowców (kat. B i C). 


Pracownicy zatrudnieni w Bakoma Sp. z o. o. korzystają również z poniższych benefitów : 

-Opieka medyczna Enel Med

-Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego

-Szkolenia i kursy 

-Kasa zapomogowo-pożyczkowa

-Świąteczne bonusy

-System premiowy

-Okolicznościowe spotkania firmowe

-Konkursy wewnątrzfirmowe


Dołączając do Nas, zyskujesz przede wszystkim stabilną pracę w przyjaznym Ci otoczeniu oraz blisko miejsca zamieszkania. 


Dołącz do NAS zgłaszając swoją kandydaturę na aktualne ogłoszenia zamieszczone na portalu 

www.e-soczaczew.pl : 

https://e-sochaczew.pl/o/mlodszya/248187

https://e-sochaczew.pl/o/mechanik-utrzymania/248075

https://e-sochaczew.pl/o/pomocnik/248641

https://e-sochaczew.pl/o/mlodszy-operator/248640Jeżeli aktualnie nie znalazłeś dla siebie odpowiedniej oferty możesz zaaplikować do naszej bazy danych poprzez poniższy link:

https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Aplikacje-spontaniczne-BAZA/5210-3242-30-spa-2857.html


Kontakt w sprawie ogłoszeń o pracę:

Ewelina Klimkowska – Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

Tel. 22 532 99 59; Klimkowska_e@bzk.pl 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

boreaszboreasz
+1
Dlaczego nic nie piszą o WYNAGRODZENIU . Po to ludzie pracują żeby zarabiać !!!!!!!!!!!!!!! Ile płacą ?????????????????????? (2020-03-04 20:06)
sohosoho
0
@boreasz - jak nie piszą to znaczy, że najniższa krajowa... niczego więcej bym się nie spodziewał. (2020-03-06 12:10)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy