Prawdziwa historia - spektak w MOK Chodaków

Zdjęcia i foto: Prawdziwa historia - spektak w MOK Chodaków Sztuki sceniczne sochaczew

„…prawdziwa historia” to tytuł dorocznego koncertu Zespołu Tanecznego Abstrakt. 8 i 9 maja scena Miejskiego Ośrodka Kultury w Chodakowie zapełniła się młodymi tancerzami i aktorami. Spektakl w reżyserii Beaty Oziemblewskiej opowiadał z przymrużeniem oka historię remontu MOKu w Chodakowie. Autorskie teksty, scenki prezentowane przez grupę estradową rozbawiły publiczność.

Podopieczni Celiny Osieckiej i Moniki Osieckiej -Jaworskiej zaprezentowali wiele układów tanecznych w różnych stylach. Widzowie mogli oglądać duety, mini formacje oraz formacje nagrodzone na Mistrzostwach Polski oraz prezentacje przygotowane specjalnie na koncert.
Na finał wszyscy śpiewali specjalnie przygotowaną piosenkę: „...Kino Mazowsze, kino z moich snów, tutaj jak w telewizorze masz Abstrakt, sekcji kilka jest, dziś twa szansa, możesz zapisać się”

Podczas koncertów niedzielnych odbyła się również fantonada z nagrodami.
Zespół serdecznie dziękuje przybyłym gościom, wśród których nie zabrakło władz naszego miasta m.in. Burmistrza Piotra Osieckiego , Przewodniczącej Rady Miejskiej, która również zasiliła konto fantonady oraz wszystkim sponsorom. Grupa kieruje swoje podziękowania dla pracowników MOKu za pomoc przy przedstawieniu oraz dla rodziców tancerzy.

W związku z dużym zainteresowaniem planowany jest jeszcze jeden koncert szkolny w czwartek 12 maja o godz. 8.30. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerwm telefonu (46)8632572

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy