Premier w Sochaczewie

/ 33 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Premier w Sochaczewie  Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Już w najbliższy poniedziałek Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwiedzi Sochaczew. 


Na spotkanie zaprasza Poseł Maciej Małecki. Spotkanie z mieszkańcami Sochaczewa odbędzie się w dniu 17 września na placu Kościuszki o godzinie 17.15. Każdy zainteresowany mieszkaniec miasta może przybyć na spotkanie. Premier prowadzi obecnie cykl spotkań na których omawia najważniejsze sprawy dotyczące kraju, w tym celu odwiedzi również Sochaczew.   

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (33)

Zbigniew ZbychZbigniew Zbych
+9
Takie wydarzenie ogłosić na kilka godzin przed wizytą... gdzie ja z tej radości WUWUZELĘ kupię, i do tego Niedziela z PiSowskim zakazem handlu... ehhh... OjMaciej Małeckizapomniałeś się pochwalić wcześniej? (2018-09-16 19:50)
metasekwojametasekwoja
+7
Po co ten milioner tu przyjedzie? Oszukiwaći napuszczać jednego sochaczewianina na drugiego. Zarobił miliony w zagranicznym banku, a teraz napuszcza ludzi na UE, żeby zdobyc elektorat. Przyjedzie udawać jak to mu na prostych ludziach zależy. Przepędził doświadczonych sędziów z Sądu Najwyższgo, ludzi w wieku 65 lat, a swojego baardzo starego ojca trzyma w Parlamencie, a siostra już się szykuje na prezydenta miasta. Jeszcze mało tych milionów zarobionych w tej" Polsce w ruinie"? Naoszukiwał jak to będzie pomagał frnakowiczom. Pomagał tych kredytów a nie spłacać. (2018-09-16 20:00)
andrzej-zawadzkiandrzej-zawadzki
+4
Już jednego krzywoustego mamy na Staszica,a pan poseł to tak z siebie czy na "błaganie" mieszkańców ten zrzut zorganizował (2018-09-16 20:12)
metasekwojametasekwoja
+1
Ale on to połączenie Krzywoustego z Pinokiem, bo nos rośnie za kazdym kłamstwem jak u tego drewnianego pajaca. (2018-09-16 20:55)
RouterRouter
-1
super,więcej takich spotkań,....................dobrze by przyszli zwolennicy Schetyny................. (2018-09-16 21:22)
wbienkowbienko
+9
Czad. Szczęście jakie, wybraniec ojca narodu z gospodarską wizytą u nas. Witamy żarliwie. Panie pośle, proszę przygotować podpórkę pod premierowy nos a'la Pinokio, a nawet kilka, bo jedna może nie wystarczyć. No i trzeba jeszcze zamaskować pozostałości zamku, bo w mieście nadzorowanym przez PiS nie może być widoczna jakakolwiek ruina. No i koniecznie trzeba pokazać jaki rozkwit nastąpił od czterech miesięcy, ale bez jakichś tam złośliwości, że ta sama ekipa włodarzy miastem od 7 i pół roku, a renesans następuje dopiero od kwartału. I proszę nie wspominać, że to na kredyt, bo dla premiera kredyty to drażniąca sprawa, szczególnie te, których udzielał we frankach. A, i proszę również nie wspominać o tym, że niedaleko stąd jest autostrada, bo on i tak wie lepiej, że jej tam nie ma, bo on ją dopiero zbuduje, bo tamci to mówili, ale nie budowali. (2018-09-16 22:27)
MitutoyoMitutoyo
-1
Przyjdziecie podrzeć ryło? :) (2018-09-17 05:24)
NovJanNovJan
+1
Mróweczki Osieckiego z ZGMu juz od rana sie uwijają aby wszystko wyglądało jak należy. Szkoda ze trawa pod koniec lata juz powoli w zaniku to i nie ma co za bardzo malować. (2018-09-17 06:52)
metasekwojametasekwoja
0
Według PiS każdy milion zarobiony przez obywatela jest ukradziony. Trzeba zapytaćpremiera jak to się stało, że on taki ''niepokalany". No i te łapki, wyreżserowane do granic mozliwośći. To jest piękne. Te rąsie wyciągniete do umiłowanego ludu. To takie rozczulające. Poszłabym na spotkanie ale bojęsię, że się rozpłaczę, albo co gorsze dostanę "z liścia" od jego zwolenniczki. (2018-09-17 07:23)
pierwsza_krewpierwsza_krew
0
Od lat wiadomo, że Sochaczew to jeden z centrów średniowiecznej Polski :) w kolejności: kościół, PIS, Bóg, ojczyzna. (2018-09-17 08:02)
JacekJacek
+4
No proszę, nawet flaga "wyimaginowanej wspólnoty" znalazła się w tle? Ciekawe jakie kłamstwa będzie tym razem sprzedawał? (2018-09-17 08:33)
zbigniew15zbigniew15
+5
To usłyszymy wiele kłamstwo zasługach PISu dla ziemi sochaczewskiej i aktywności posła. (2018-09-17 09:44)
wbienkowbienko
+2
@Mitutoyo

"Drzeć ryło" o tym, że kłamca kłamie? Przecież to oczywista oczywistość, to widać, słychać i czuć. Szkoda czasu.

Chociaż może ........ Nie, jednak nie warto, to tylko miernej jakości teatr marionetki i pacynek. Spektakl dla miłośników gatunku. Disco polo polityki. (2018-09-17 09:58)
metasekwojametasekwoja
+7
Przyjedzie wprowadzać rewolucję kulturalną na wzór chiński. Teraz lekarz, sędzia, profesor to wróg klasowy. Wyrzucić, zaprzęgnąc do pługa na wzór Mao. Niszczenie ludzi, obrzydzanie ich, odczłowieczanie to metoda na zdobycie elektoratu. A jak ktoś zaprotestuje to bić, tylko w nienewralgiczne miejsca na ciele,albo " z liścia".Niedługo sądzić będą sami swoi, nic nam nie grozi.

Dlatego trzeba "drzeć mordy", i walczyć o wolne samorządy, bo wolne samorządy to wolne szkoły, nazwy ulic takie jakie chcą mieszkańcy, to samodzielnośc w podejmowaniu decyzji na jaki cel idą nasze podatki i dotacje unijne. Wygrana PiS w samorządach to przejęcia naszych placów przez wojewodów na wzór Placu Zwycięstwa w Warszawie. I będa stawiać pomniki różnym podejrzanym typom w tym mordercom niewinnych ludzi, takim jak Bury, wbrew woli mieszkanców, którzy pamietają ich czyny. On ma miliony zarobione w zagranicznym banku, Kaczyńskiemu na zyciu nie zależy, nie ma dzieci, wnuków, a więc pozostała zemsta za to, że katastrofa posuła mu szyki. Widział się razem z bratem na dówch tronach -prezydenckim i premierowskim. Trzeba znaleźć winnego. Pochówej na Wawelu, pomnik na placu Zwycięstwa nie wystarczą, za mało. Trzeba niszczyć ludzi i to jest uczucie jeszcze niezaspokojone. Na złośc Tuskowi trzeba Polskę wyrwać z UE, organizacji która zapewniła pokój w Europie, która pomogła nam w rozwoju gospodarczym. (2018-09-17 10:26)
kacperskyykacperskyy
+8
lepiej bym tego nie ujął... najwyższe władze tego kraju prowadzą prywatną wojenkę a cierpi na tym 40 milionowe spoleczenstwo, rozumiem ale tez nie akceptuje... firemka 10 osób i PAN PREZES wielki cham i rządca na wlosciach... tu w razie czego ludzie odejdą, psuje sie reputacja nikt nie chce u niego robic... a co w przypadku całego kraju? przez prywatną cheć zemsty na wyimaginowanych wrogach JEDNA OSOBA ciągnie polskę w bagno.przypomnijcie co to za kraj gdzie 1 osoba wyniesiona do rangi boga robi sobie co chce, stawia pomniki, daje na ichniejszy wawel kogo chce, opluwa inne państwa twierdząc ze sa zagrozeniem dla ich kraju? twierdzi ze wszyscy sa zadowoleni, policji i słuzb uzywa przeciwko spoleczenstwu? sama żłopie ze złoba i ustawia swoja rodzinke i ziomali?... wiecie?zmierzamy ruchem jednostajnie przyspieszonym w tym wlasnie kierunku (2018-09-17 11:00)
first-onefirst-one
+3
Trzeba sięwybrać i powiedzieć prawpdę o tym PISlamskim rządzie. (2018-09-17 11:34)
metasekwojametasekwoja
+2
Też tak myślę. (2018-09-17 11:55)
indiwiduelindiwiduel
-4
A ja ciągle się zastanawiam skąd w naszym społeczeństwie tyle jadu. Oczom nie wierzę.. Można wszystko napisać, Ale dlaczego bez taktu ? (2018-09-17 12:14)
indiwiduelindiwiduel
-3
i jeszcze jedno.. tylko dwoje komentatorów pokazało TWARZE.. Apeluję do Was tchórze. Nie sztuka pisać z 10 komputerów. Weźcie na klatę co piszecie i pokażcie buźki. Pozdrawiam :) (2018-09-17 12:19)
JacekJacek
+9
@indiwiduel: Opcja polityczna która nazywa swoich oponentów gorszym sortem, targowicą, zdradzieckimi mordami, kanaliami, byłymi esbekami, elementem animalnym, komunistami i złodziejami... teraz oskarża drugą stronę o wylewanie jadu i brak taktu??? No trzeba przyznać udał ci się ten post :))) Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. (2018-09-17 12:46)
kacperskyykacperskyy
+6
Spotkanie z mieszkańcami na których omawia najważniejsze sprawy dotyczące kraju - w tym zdaniu słowo omawiać jest takim samym błedem jak użycie słowa poległ w stosunku do osób ktore zgineły w katastrofie smoleńskiej. nikt z rządu nie omawia niczego tym bardziej z obywatelami, robią to co wg ich prywatnego osądu jest dobre dla nich. w tym zdaniu zamiast słowa omawiać proponuje użyć słowa "przedstawia" ktore jasno wskazuje na sposób wypowiedzi premiera - czyli monolog. Każdy zainteresowany mieszkaniec miasta może przybyć na spotkanie. - i to by było na tyle w temacie co kazdy mieszkaniec moze zrobić wg tego rządu :) na tym prawa się kończą. pozdro dla policjantow po cywilu co beda wylapywac co niesforniejsze jednostki, niedajbog z koszulka konstytucja.

  (2018-09-17 12:52)
indiwiduelindiwiduel
+1
Do Jacka.. miło że zareagowaleś. Ale mój komentarz najmniej dotyczył Ciebie. Przejrzyj komentarze. Ci którzy powinni nie zareagowali. Miłego dnia. (2018-09-17 13:10)
Janusz01Janusz01
+1
Trzeba robić zdjęcia bo PISiory będą w komplecie.Przyda się na wybory. (2018-09-17 13:17)
indiwiduelindiwiduel
0
Do Jacka. zgadzam się z Tobą w tej kwestii. Pewni ludzie powinni mieć zakaz występów publicznych.. !! Ale...! pamiętasz co mówił Niesiołowski? albo śp.Bartoszewski ? ( niech spoczspoczywa w spokoju ) Czyli wszędzie jest jednakowo . (2018-09-17 13:20)
wbienkowbienko
+1
@kacperskyy

"zamiast słowa omawiać proponuje użyć słowa 'przedstawia'" . A ja proponuje użyć słowo obwieszcza. Taka retoryka. (2018-09-17 13:36)
wbienkowbienko
+2
@indiwiduel

Władysław Bartoszewski mówił, że WARTO BYĆ PRZYZWOITYM, warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Na nieprzyzwoitych miał inne, mocne acz taktowne i za każdym razem bardzo trafne określenia :)

Ale rozumiem, że najbardziej ubodło to, co jest najczęściej powtarzanym kłamstwem oWładysławie Bartoszewskim, żenazwał Polaków „bydłem”. Cytuję: Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno. W kraju za rządów braci Kaczyńskich działo się coraz gorzej. Koszmarna koalicja Prawa i Sprawiedliwości z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin przynosiła skandal za skandalem. Polityczne wiarołomstwo stało się normą. Kolejne obietnice wyborcze Jarosława Kaczyńskiego rozwiewały się w pył. Stało się dla mnie jasne, że jego wizja budowy lepszej Polski, której zaufały miliony Polaków, okazała się jednym wielkim oszustwem. Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i – jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków – „przestać uważać bydło za niebydło”.

Wypowiedź ta w całości i jednoznacznie dotyczyła sposobu sprawowania rządów przez koalicję PiS-Samoobrona-LPR, a nie stosunku W.Bartoszewskiego do rodaków. (2018-09-17 14:46)
jerzyk2205jerzyk2205
+5
Podróże decydentów rządowych przed każdymi wyborami stały się regułą. Czy premier nie zaniedbuje spraw państwowych? Czy to jest właściwy moment na konsultacje rządowe, kiedy ludzie skupiają się na sprawach lokalnych? Czy to nie jest zawoalowana forma agitacji na rzecz partii rządzącej? Podkreślam, to są wybory samorządowe dotyczące spraw lokalnych, a robienie teraz objazdowej kampanii po kraju przez partyjnych decydentów rządowych jest ignorancją dobrych zasad. Czy nie jest to próbą wpływania na decyzje wyborcze? Samorządy z woli mieszkańców w większości są niepartyjne Czyż nie jest dziwne, że partyjny szef rządu z PiS przyjeżdża na konsultacje do partyjnego burmistrza miasta z Prawicy Rzeczpospolitej, partii skonfliktowanej z PiS? Tyle, że w naszym mieście to posłuszny koalicjant "dobrej zmiany"!

(2018-09-17 15:49)
robroyrobroy
0
ALE WY JESTEŚCIE PORĄBANI,CZEGO OCZEKUJECIE PO JAKICHKOLWIEK RZĄDACH-wybory (dziwię się że jeszcze taka forma wybierania władzy istnieje),nie są po to aby wam polepszyć,zabezpieczyć byt ! wyjaśniam:

5% ludzi ma skupiać majątek i władzę w swoich rękach

15-20% ma tę władzę reprezentować i dopilnować abyte mrówki zapidralały na królową i jej dwór (patrz mrówki,przczoły)

reszta za środki na przetrwanie,aby nie zdechnąć z głodu i zimna ma tyrać od rana do nocy aby im się w głowie nie poyobało

już niedługo takie wybory w obecnej formie odejdą do lamusa

będą dynastie i one będą wyznaczały karbowych do poganiania roboli

dzisiejsi prezydenci,premierzy którzy myślą że są bogami, boleśnie odczują kiedy grupa Bildberga każe im zniknąć a w najlepszym wypadku odbierać telefony i po zameldowaniu TAK JEST! zwiększyć tempo kopania nrowów.Ludzi ma być najwyżej 500 milionów i to wystarczy do zabezpieczenia bytu jaśniepanów

AMEN

Morawiecki został oddelegowany na nowy front robót i wcale nie zamierza martwić się losem ludzi,--w swoim mniemaniu obiboków,nieudaczników,kapuścianych głów   (2018-09-17 17:24)
miroslaw-tocickimiroslaw-tocicki
-2
Lemingi i inne Nowczesne POpaprance nic wam nie pomoze. (2018-09-17 17:31)
markJmarkJ
0
Premier pinokio w Sochaczewie , znowu będzie sypał kamstwami jak z rękawa , a gospadarka leży , bierze państwowe pieniądze , a w tym samym czasie staje się klakierem kaczyzmu . (2018-09-17 17:33)
robroyrobroy
0
monument w Georgii ma jasne przesłanie-zapisane w 8 językach:

PRZESŁANIE ZAPISANE NA KAMIENIACH

Utrzymajcie ludzkość poniżej 500.000.000, w nieustannej równowadze z naturą.

Mądrze kierujcie reprodukcją.

Jednoczcie ludzkość.

Kierujcie namiętnością - wiarą - tradycją - i innymi rzeczami z ważnych powodów.

Chrońcie ludzi i narody sprawiedliwym prawem i słusznymi sądami.

Pozwólcie wszystkim narodom rządzić i rozwiązujcie problemy na forum światowym.

Unikajcie nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników.

Balansujcie prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi.

Nagradzajcie prawdę - piękno - miłość - szukajcie harmonii w nieskończoności.

Nie bądźcie rakiem dla Ziemi - zostawcie miejsce dla natury.


a ukryty cel?

Jakie jest prawdziwe znaczenie kamieni i dlaczego ich ukryte znaczenie jest tak ważne? Ponieważ potwierdza ono istnienie ukrytej grupy skupionej na:

Drastycznej redukcji populacji.

Promowaniu ekologii.

Założeniu rządu światowego.

Propagowaniu nowej duchowośc

i dlatego nie przejmujcie się Morawieckim,Dudą Kaczyńskim i resztą tych wybrańców narody (2018-09-17 17:38)
robroyrobroy
0
już jesteście inwigilowani,nawet o tym nie wiedząc (2018-09-17 18:02)
metasekwojametasekwoja
+2
Sochaczewianie ładnie "przywitali" Pinokia i dzięki Wam za to. (2018-09-17 21:17)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy