Czy próbowano porwać dziecko i kobietę na Boryszewie? – komentarz policji

Zdjęcia i foto: Czy próbowano porwać dziecko i kobietę na Boryszewie? – komentarz policji  Czarna kronika sochaczew

Ostatnie doniesienia związane z porwaniami, szczególnie dzieci wzbudzają wśród nas wiele obaw. Każde zgłoszenie jest bardzo poważnie traktowane przez funkcjonariuszy oraz szczegółowo analizowane. W Sochaczewie w dniu 16 czerwca również miała sytuacja która wzbudziła czujność policji.


Na Boryszewie przy sklepie monopolowym ( strona od Kozłowa Biskupiego) o godzinie 22.20 miało dojść do próby porwania kobiety z nieletnią. Czynu miał próbować dokonać mężczyzna jeżdżący samochodem marki Peugeot w kolorze granatowym. Sprawa trafiła na policję, która szczegółowo analizowała zgłoszenie. Mimo, iż medialnie sprawa nabrała sporego rozgłosu funkcjonariusze nie potwierdzają doniesień o rzekomej próbie porwania. 


Jak informuje nas Agnieszka Dzik, rzecznik sochaczewskiej policji - Nie potwierdzam, ze w Sochaczewie miało dojść do próby wciągnięcia dwóch osób, w tym jednej nieletniej, do samochodu. Policjanci pojawili się na miejscu krótko po zgłoszeniu. Jeszcze dzisiaj funkcjonariusze wydziału kryminalnego rozmawiali z matka nieletniej. Ona również nie potwierdziła, ze miało dojść do takiego zdarzenia. Apelujemy jednak o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza po zmroku. Jeśli zachowanie innych osób wzbudza w nas niepokój, prosimy o kontakt z odpowiednimi służbami.


Przy informacjach podawanych na publicznych forach należy zachować szczególną ostrożność. W tym wypadku informacja dotycząca próby porwania to duże społeczne zagrożenie. Oczywiście zachowujmy czujność i bezpieczeństwo najbliższych traktujmy z najwyższym zaangażowaniem, natomiast niepotrzebna panika nie jest wskazana. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy