„Próba życia” - premiera najnowszej książki K.A.Figaro już niedługo

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: „Próba życia” - premiera najnowszej książki K.A.Figaro już niedługo Słowo pisane sochaczew

K.A.Figaro, autorka erotycznych powieści ,,Prosty układ" i ,,Zranione uczucia", napisała kolejną książkę. Trzecia część bestsellerowego cyklu ,,Rozchwiani" pod tyt. „Próba życia” ukazała się w Empiku w przedsprzedaży 14 stycznia 2020 roku. Dosłownie kilka dni później już miała silną pozycję w top literaturze obyczajowej erotycznej, gdzie uplasowała się na 4 miejscu, a w ogólnej kwalifikacji na 22 pozycji. 


Katarzyna Grochowska, tworząca pod pseudonimem K.A. Figaro to nasza lokalna pisarka, której dotychczasowe powieści odniosły ogromny sukces. Kobiety z całej Polski bardzo chętnie zatapiają się w lekturze o przystojnym, bogatym Dymitrze i skromnej studentce Łucji. Warto zaznaczyć, że poprzedni tom ,,Zranione uczucia" przez kilka tygodni znajdował się w TOP-ie najlepiej sprzedających się książek w Empiku, by ostatecznie stać się bestsellerem miesiąca. Kilka tysięcy książek rozeszło się dosłownie w mgnieniu oka. 

Tytuł nowej książki K.A.Figaro to ,,Próba życia". Jest to ciąg dalszy ekscytującej, pełnej namiętności historii niedoświadczonej dziewczyny i zabójczo przystojnego, bogatego mężczyzny. Jak mówi sama autorka:

,,W tej części pojawi się więcej rozdziałów z perspektywy Dymitra. Będzie to pewnego rodzaju analiza, jak duży wpływ ma dzieciństwo na życie człowieka w dorosłym życiu..."

Wydawnictwo Lipstick Books z okazji premiery „Prostego układu” K.A. Figaro postanowiło nawet otworzyć nowy brand Grupy Wydawniczej Foksal – Lipstick Books. Portal e-Sochaczew.pl również wspiera naszą rodowitą sochaczewiankę i w związku z tym objął patronatem medialnym jej najnowszą powieść. 

Premierę książki ,,Próba życia" zaplanowano na 12 lutego 2020 roku. Czy powtórzy sukces poprzednich dwóch tomów? Patrząc na obecne statystyki zapowiada się bestseller tygodnia. Życzymy Katarzynie Grochowskiej samych sukcesów oraz tego żeby nominowano ją do bestsellerów Empiku 2020. 

A już dzisiaj wszystkich fanów powieści K.A.Figaro zachęcamy do nabycia przedsprzedażowej ,,Próby życia", która jest już dostępna na internetowej stronie Empiku. 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy