Program IV Sochaczewskich Dni Rodziny

Tegoroczne SOCHACZEWSKIE DNI RODZINY potrwają od 21 maja do 15 czerwca. Oto szczegółowy program DNI:

21 maja, godz. 10.00: Majówka Seniora – uroczysta inauguracja obchodów Dni Rodziny (Dzienny Dom Pomocy Społecznej, Al. 600–lecia 90)

25 maja, godz. 16.00-18.45: „Mała biesiada artystyczna” – występy zespołów z Miejskiego Ośrodka Kultury i zaproszonych gości (Plac Kościuszki w Sochaczewie)

25 maja, godz. 19.00: „Musicale Świata” w wykonaniu Joanny Stefańskiej-Matraszek, Janusza Tylmana i Roberta Kudelskiego (Plac Kościuszki w Sochaczewie)

25 maja, godz. 10.00-14.00: Zawody w Ratownictwie Wodnym o Puchar Prezesa Sochaczewskiego WOPR - pokazy udzielania pomocy przedmedycznej - standardy resuscytacji (pływalnia „Orka”, ul. Olimpijska 3)

25 maja, godz. 10.00-16.00: „Niedziela z Mamą i Tatą” (Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą, Plac Kościuszki 2)

25 maja, godz. 16.00: Sochaczewski Letni Festiwal Muzyczny - Orkiestra dęta i big-band pod dyrekcją Bernarda Pacholskiego, „Fine Brass Ensemble” w składzie: Adam Kowalczyk –trąbka, Konrad Boniński –trąbka, Tomasz Sopur –waltornia, Adam Blacha –puzon, Jacek Dzidowski –tuba (scena letnia przy Państwowej Szkole Muzycznej, ul. Głowackiego 2)

26-30 maja, godz. 17.00: „Dobre praktyki wychowawcze – uzależnienia” – prelekcja dla rodziców – Pan Sławomir Szadkowski (Gimnazjum Nr 1, ul. Hanki Sawickiej 7)

26 maja – 1 czerwca: „Portret mamy w pracach malarskich dzieci” – wystawa (Miejska Biblioteka Publiczna - Filia nr 6 , czytelnia ul. Żeromskiego 39a)

26 maja: Festyn rodzinny (Miejskie Przedszkole Nr 1, ul. Hanki Sawickiej 2)

26 maja - 12 czerwca: „Cała Polska Czyta Dzieciom – z udziałem
rodziców i rodzeństwa
(Miejskie Przedszkola Nr 1, 3, 4, 6 i 7)

26 maja, godz. 16.00: Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci oraz gry, zabawy sportowe i konkursy (Integracyjny Ogród Zabaw i Sportu)

26 maja – 2 czerwca: „Moja Rodzina” wernisaż prac uczniów Zespół Szkół w Chodakowie (ul. Chopina 99)

26-29 maja: Dzień Matki i Ojca (Miejskie Przedszkole Nr 7)

26 maja, godz. 17.00: „Wychowanie prozdrowotne w rodzinie” – prelekcja o tematyce zdrowotnej – Pani dr Elżbieta Matuszewska-Woźnica (Gimnazjum Nr 1, ul. Hanki Sawickiej 7)

26 maja – 15 czerwca: Wystawa prac dzieci i młodzieży z sekcji plastycznej pt. „DLA MOJEJ MAMY I TATY” (MOK, ul. Żeromskiego 8)

28 maja, godz. 18.00: „Rodzina to cały świat” – wieczór poetycko-muzyczny (Gimnazjum Nr 2, ul. Staszica 106)

28 maja: Festyn Rodzinny (Miejskie Przedszkole Nr 3, ul. Poprzeczna 9)

28 maja, godz.17.00: Festiwal piosenki rodzinnej (Miejskie Przedszkole Nr 3, ul. Poprzeczna 9)

29 maja, godz. 17.00: „Nie bądź obojętny, Twoje dziecko też może stać się ofiarą przestępstwa” – spotkanie dla rodziców z inspektorem ds. nieletnich Panią Urszulą Romelczyk (Gimnazjum Nr 1, ul. Hanki Sawickiej 7)

29 maja, godz.16.00: „Portret rodzinny” – konkurs plastyczny (Miejska Biblioteka Publiczna - Filia nr 6 , Czytelnia , ul. Żeromskiego 39a)

30 maja, godz. 13.00: II Konkurs Piosenki Inscenizowanej dla dzieci przedszkolnych (MOK – ul. Chopina 101)

30 maja, godz. 14.30: „Miłość w rodzinie” – prelekcja profilaktyczna dla rodziców – Pani mgr Anna Poczobut (Gimnazjum Nr 1, ul. Hanki Sawickiej 7)

30 maja, godz. 16.00: „Moja rodzina” – zajęcia plastyczne (Miejska Biblioteka Publiczna - Filia nr 4 , Czytelnia, ul. Chopina 160)

30 maja, godz. 10.00: pokaz połączony z czynnym treningiem ratownictwa przedmedycznego w ramach edukacji społecznej - w wykonaniu drużyny zuchowej z SP/3 Leśne Bractwo (Dzienny Dom Pomocy Społecznej przy Al. 600-lecia 90)

30 maja, godz.10.00: Spotkanie Pokoleń – uroczystość z okazji Dnia Matki i Dziecka (Dzienny Dom Pomocy Społecznej, Al. 600–lecia 90)

30 maja, godz. 9.00: Rozgrywki Sportowe dla dzieci (Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Staszica 25)

31 maja, godz. 10.00: Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych (Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Chopina 101)

31 maja – 1 czerwca, godz. 9.00: VI Mistrzostwa Mazowsza w Mikrolotach, Zawody Latawcowe oraz Piknik z „Radiem dla Ciebie” (Pola Czerwonkowskie, ul. Olimpijskaj 3)

1 czerwca, godz. 14.00 – 17.00: FESTYN RODZINNY, impreza sportowo – artystyczna z udziałem zespołów MOK (MOK – ul. 15 Sierpnia 83)

1 czerwca, godz. 16.00: Doroczny Koncert Solistów (scena letnia przy Państwowej Szkole Muzycznej, ul. Głowackiego 2)

2 czerwca: „Wszystkie dzieci nasze są” – Dzień Dziecka na sportowo (Miejskie Przedszkole Nr 4, ul. 15 Sierpnia 50)

2 czerwca: Dzień Dziecka – Zawody Sportowe (Miejskie Przedszkole Nr 7, ul. Żwirki i Wigury 15)

3 czerwca, godz. 10.00: Biennale Sztuki pt. „Tajemnice Średniowiecza” (Szkoła Podstawowa Nr 2 , ul. 15 Sierpnia 44)

5-6. czerwca, godz. 12.30: Spotkanie autorskie z poetką Alicją Patey – Grabowską (Miejska Biblioteka Publiczna - Filia nr 6 , Czytelnia, ul. Żeromskiego 39a)

5-6 czerwca: Spotkanie autorskie z poetką Alicją Patey – Grabowską (Miejskie Przedszkole Nr 6, ul. Chodakowska 4)

5 czerwca: Piknik rodzinny (Miejskie Przedszkole Nr 6, ul. Chodakowska 4)

5 czerwca, godz. 15.00: Piknik Rodzinny „Jesteśmy razem” (Miejskie Przedszkole Nr 4, ul. 15 Sierpnia 50)

5 czerwca: „Z rodzicami w baśniowej krainie” - Piknik rodzinny (Miejskie Przedszkole Nr 7, ul. Żwirki i Wigury 15)

5-6 czerwca, godz. 8.30: Koncert pt. „Abstrakt Sweet 18” (MOK – ul. Chopina 101)

6 czerwca, godz. 15.00: "Zróbmy coś dla siebie i dla naszych społeczności" (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - osiedle Korczaka)

6 czerwca, godz. 18.00: Zespół TREND – zaprasza -„HIP – HOPOWY zawrót głowy” (MOK – ul. Żeromskiego 8)

7 czerwca: Pielgrzymka do Sanktuarium Świętej Rodziny w Miedniewicach (rowery, samochody). O 12.00 – Msza Św. w intencji sochaczewskich rodzin w Miedniewicach
(Parafia Św. Wawrzyńca)

7 czerwca, godz.9.00 - Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków (Jednostka Wojskowa w Bielicach)

8 czerwca, godz. 13.00: Autosacrum – msza św. w intencji kierowców, poświęcenie pojazdów (Kościół Św. Józefa Robotnika w Chodakowie)

8 czerwca, godz. 18.00: Koncert pt. „Abstrakt Sweet 18” dla moich rodziców (MOK – ul. Chopina 101)

8 czerwca, godz. 16.00: Chór Państwowej Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Iwony Niemyskiej. Koncert piosenek z repertuaru Hanki Ordonówny w wykonaniu Barbary Wędrychowskiej (scena letnia przy Państwowej Szkole Muzycznej, ul. Głowackiego 2)

10-11 czerwca, godz. 10.00: Konkurs Piosenki Wakacyjnej „CHODACZEK”- „Moje wędrowanie” (MOK – ul. 15 Sierpnia 83)

11 czerwca, godz. 16.00: „Przemoc w rodzinie – skutki i problemy, najczęstsze błędy rodziców i ich wpływ na wychowanie dziecka” (Miejskie Przedszkole Nr 6, ul. Chodakowska 4)

13-15 czerwca: DNI SOCHACZEWA 2008’ – cykl imprez rodzinnych z okazji obchodów Święta Miasta.

14 czerwca, godz. 10.00 – 13.00: „Moja rodzina i nasz pies” – piknik organizowany przez firmę Mars Polska (Park Garbolewskich)

14 czerwca, godz. 10.00: Turniej Koszykówki Szkół Średnich (MOSiR, Hala Sportowa, ul. Kusocińskiego 2)

14 czerwca, godz. 11.00: Otwarty Turniej w Siatkówkę (MOSiR, Hala Sportowa, ul. Chopina 101)

15 czerwca, godz. 11.00: Otwarty Turniej w Siatkówkę (MOSiR Hala Sportowa, ul. Chopina 101)

15 czerwca, godz. 16.00: Chór i Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Iwony Niemyjskiej
Koncert kameralny studentów Akademii Muzycznej w Katowicach: Anna Borucka – mezzosopran, Szczepan Kończal – fortepian, Franciszek Owsiak – fortepian ( scena letnia przy Państwowej Szkole Muzycznej, ul. Głowackiego 2)

15 czerwca, godz. 9.00 - 14.00: Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego w Pływaniu (pływalnia „Orka”, ul. Olimpijska 3 – MOSiR)

15 czerwca, godz. 12.30: Msza Św. w intencji Mieszkańców Sochaczewa i Jubilatów pożycia małżeńskiego (Kościół Św. Wawrzyńca)

Z a p r a s z a m y !

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy