Projekt "Bliżej Kina" – stwórz własny film z T.O.K. Teresin

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Projekt "Bliżej Kina" – stwórz własny film z T.O.K. Teresin  Film, fotografia sochaczew

Projekt "Bliżej Kina" to przedsięwzięcie, które może otworzyć drogę do kariery w branży filmowej. 50 ochotników może do 10 września zgłaszać się do udziału w szkoleniach dotyczących sztuki filmowej. 

  

Uczestnicy szkoleń będą pozwać tajniki realizacji filmów a zakończeniem będzie stworzenie własnego dzieła, które zostanie zaprezentowane podczas imprezy filmowej. Etiudy filmowe wezmą również udział a konkursie z nagrodami. Filmy zostaną zaprezentowane również w przestrzeni internetowej. 


Do udziału w projekcie mogą zgłosić się grupy od dwóch do dziesięciu osób, z terenu gmin Teresin, Nowej Suchej, Baranowa oraz Rybna. Uczestnicy wezmą udział w sześciu szkoleniach, które przybliż temat sztuki filmowej, a przede wszystkim etapów tworzenia filmów. W skład tematów wejdą takie zagadnienia jak scenraniusz, reżyseria, aktorstwo, montaż, podstawy filmowania, produkcja filmowa.  


Organizatorem przedsięwzięcia jest Teresiński Ośrodek Kultury. Na stronie ośrodka tok.e-Sochaczew.pl oraz jego profilu fb można znaleźć karty zgłoszenia, które można dostarczyć osobiście do Teresińskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Al.XX-lecia 32 w Teresinie, bądź mailowo kasia@tok.art.pl. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Rekrutacja uczestników trwa od 15 sierpnia do 10 września. Uczestnicy, który zdecydują się na udział rozpoczną cykl szkoleniowy pod koniec listopada. 


Projekt realizowany jest przy wsparciu środków Unii Europejskiej z programu grantowego Lokalnej Grupy Działania Ziemia Chełmońskiego pn. "Aktywnie z LGD", a realizatorem jest Teresiński Ośrodek Kultury.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

MaciekMaciek
0
a co z Sochaczewianami? :( chętnie bym posłuchał wykładów... (2019-08-15 18:19)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy