Projekt Komiks Bliźniaczy – Łukasz Kuciński zaprasza

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Projekt Komiks Bliźniaczy – Łukasz Kuciński zaprasza  Wystawy, projekty sochaczew

Już za kilka dni odbędzie się premiera komiksów dotyczących naszego miasta. Seria „Projekt Komiks Bliźniaczy” to kontynuacja albumów komiksowych.


Wydarzenie które odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej podzielone będzie na dwie części. Poranna to przede wszystkim wizyta uczniów sochaczewskich szkół, którzy będą mogli zapoznać się z cyklem tworzenia komiksu oraz wziąć udział w interaktywnych warsztatach plastycznych. 


Druga część to zaproszenie na prezentację komiksów a także spotkanie z autorami tych dzieł. W tej części będzie możliwość zapoznania się z Piotrem Kaźmierczakiem, Weroniką Zawadzką, Dominikiem Ziemiańczykiem, Tomaszem Czemerajdą, Natalią Wardziak oraz Łukaszem Kucińskim, który jest koordynatorem całego przedsięwzięcia.   


Łukasz Kuciński jest pomysłodawcą „Projektu Komiks Bliźniaczy”. Tematem przewodnim pozostaje Sochaczew a młodzi twórcy komiksów mogli zawrzeć w tworzeniu własnych części własne pomysły, inspiracje, potencjał oraz styl. 


Kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie?

Projekt będzie miał swoją premierę w dniu 18 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy 1 Maja 21. Młodzież szkolna będzie mogła wziąć udział w warsztatach od godziny 10.00, natomiast spotkanie z twórcami serii oraz pomysłodawcą projektu Łukaszem Kucińskim odbędzie się o 17.00.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy