Projekt Zdrowie - Polskie Centra Dietetyczne, wizyta już od 79 PLN.

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Projekt Zdrowie - Polskie Centra Dietetyczne, wizyta już od 79 PLN. Zdrowie sochaczew

Projekt  Zdrowie czyli Polskie Centra Dietetyczne  to:


1. Diety odchudzające i nie tylko, zawsze  dobrane do stanu zdrowia.

2. Z suplementami  lub  bez  suplementów.

3. Dla osób  zdrowych jak i z chorobami. 

4. Dla sportowców, dzieci, kobiet w ciąży oraz matek karmiących.

 

Po prostu - diety dla wszystkich chcących zachować dobre zdrowie!

 

Według badań CBOS-u z 2014 roku: „O zachowaniach żywieniowych Polaków”, zdrowe odżywianie jest najczęściej wskazywanym środkiem służącym poprawie stanu zdrowia, a ponad połowa respondentów (54%) jest przekonana o jego istotnej roli w tym względzie.  Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że świadome odżywianie pomaga utrzymać zdrowe ciało i dobre samopoczucie.


Suplementy czy dieta?


Można poczuć się przytłoczonym różnorodnością informacji na temat tego, co jest zdrowe, a co nie, jaka dieta jest skuteczna i czy stosować suplementy. Do tej pory mieliśmy do wyboru dwie opcje: dietetyk, który opracowuje dietę bez suplementacji albo firma oferująca kurację suplementami. Na rynku brakowało miejsca, w którym te opcje byłyby połączone. 

Na szczęście, na ratunek przychodzi  Projekt Zdrowie  – pierwsze, w pełni polskie Centrum Dietetyczne, w którego ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu. 

Firma zapewnia porady ekspertów, ciągłe wsparcie i doradztwo dietetyczne oparte na najnowszych badaniach naukowych. Celem Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie  jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. Centrum zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, którzy w trakcie indywidualnych konsultacji, tworzą dietę dobraną idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji klienta.


Nie tylko odchudzanie


Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrze zbilansowanym menu jesteśmy w stanie zwalczyć lub zminimalizować wiele chorób i dolegliwości. Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie oferuje również diety dedykowane dla poszczególnych jednostek chorobowych, kobiet w ciąży, alergików, a także sportowców, którzy maja problem z dobraniem odpowiedniej diety do planu treningowego.


Co? Gdzie? Kiedy? I za ile?


Sieć Centrów Dietetycznych  Projekt Zdrowie  otworzyła swoje punkty już w poniedziałek 6 listopada w całej Polsce. Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową wagę lub potrzebujesz specjalnej diety, przyjdź do nas! Pakiet podstawowy z dietą już od 79 zł!


Umów się na wizytę klikając TUTAJ 


Zapraszamy:

Projekt Zdrowie Polskie Centra Dietetyczne

Ul. Reymonta 7

Sochaczew 

Rejestracja:

Tel. 530 154 530 

e-mail: sochaczew@projektzdrowie.info


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 11:00 – 20:00

Wtorek 9:00 – 17:00

Środa 10:00 – 18:00

Czwartek 11:00 – 20:00

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Autor tego artykułu: Redakcja wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy