Projekty SBO 2019 – parking przy osiedlu Polna już powstaje

/ 4 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Projekty SBO 2019 – parking przy osiedlu Polna już powstaje  Inwestycje sochaczew

Mieszkańcy przed 1 listopada będą mogli skorzystać z ogólnodostępnych miejsc parkingowych jakie powstają przy osiedlu Polna. Remont tego terenu to wygrany projekt w ramach Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019.


Całość projektu obejmowała przebudowę chodników, wejść do klatek, kontenerów na odpady i osiedlowych parkinów czy wylanie asfaltu pomiędzy blokami. O realizacji tego projektu w ramach budżetu SBO pisaliśmy już wcześniej https://e-sochaczew.pl/n/jak-dostosowac-projekt/60148 . Była to duża inwestycja, która ze względów kosztów jakie należałoby ponieść została zrealizowana w części jej zakresu. Obecny projekt z pewnością wpisał się w większą użyteczność dla każdego mieszkańca miasta. Zdecydowano o realizacji projektu w części terenu należącej do miasta. Powstanie tam 78 miejsc parkingowych.  Realizacja zadania trwa, a mieszkańcy będą mogli skorzystać z parkingu już w październiku. 


Za kwotę 370 tys. zł naprzeciw cmentarza parafialnego oraz wojennego powstanie łącznie 78 miejsc parkingowych. Sześć z nich będzie przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Patrząc od strony stacji benzynowej znajdzie się 48 miejsc parkingowych w dwóch rzędach, natomiast od strony pawilonów handlowych będzie to 30 stanowisk. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

pierwsza_krewpierwsza_krew
+2
Jednym słowem tak Panowie Osiecki i Michalak oszukali ludzi. Ludzie nie głosowali w tym przypadku na parkingi, które były tylko ułamkiem inwestycji. To jest bardzo podobna sytuacja do tego co zrobił Pan Czubacki. Głosowaliśmy na coś innego a Pan zdecydował się na coś innego. Ciekawe czy zarówno ten projekt, jak i Pan czubacki wygraliby w głosowaniu jakby przedstawili się uczciwie? Nie sądzę.

ps. To tylko potwierdza opinie większości, że SBO jest totalną porażką w naszym mieście. (2019-09-23 07:43)
kacperskyykacperskyy
+1
i co? zamiast remontow klatek i drog dojazdowych pan michalak zafundowal wam setki samochodów pod blokami? :)w ogole za samo zlozenie takiego projektu to powinien byc wygnany z tego miasta, bo to wstyd tak doic z pieniedzy ktore powinny bys spozytkowane na cos fajnego to dotego jeszcze w ciula przyciął - zadowoleni ze zaufali? (2019-09-23 07:58)
robroyrobroy
+1
pomijając ten pomysł z parkingami-miałem dzisiaj okazję jechać ul. Płocką,przy modernizacji drogi-ulicy--przy szkole postawiono dwie wysepki (przejścia dla pieszych),pomijając fakt że wystarczyłoby tam zwykłe przejście oznakowane,jakiś idiota wymyślił (kasa misiu kasa) a drugi debil zatwierdził to badziewie-po pierwsze primo- prawnie są to dwa przejścia i wejście na wysepkę jedno nie- powoduje że mamy pierwszeństwo na drugiej części jezdni,prezy zejściu ,po drugie primo-trzeba zrobić (przejeżdżając) -zygzak-,po trzecie primo- wysokość podmórówki pod tą wysepkę to ok (na oko) 15-20 cm,najedziesz człowieku w nocy-deszczu,zamieci,na te przeszkode i masz kłopot i to duży- bardzo duży kłopot-takie wysepki mają znak i powinny być wtopione w podłoże a nie stawiać mur Berliński na drodze,amen (2019-09-23 18:53)
JelczJelcz
0
Paa jest i dwoch wspanialych , wszechwiedzacych , i najmundrzejszych .🤣🤣🤣🤣.Dwaj debile normalnie..haaaaa🤣🤣🤣🤣 (2019-09-25 15:49)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy