Protravel – dziesięć lat na rynku

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Protravel – dziesięć lat na rynku Rekreacja sochaczew

Wielu z nas marzy o własnym biznesie. Praca, która jest spełnieniem oczekiwań i zainteresowań. Nie wszyscy jednak mają tyle odwagi, ale Ci którzy odważyli się na Pasja stała się pracą, dlatego teraz klienci tak bardzo cenią współpracę z właścicielem Michałem Raczkowskim oraz jego całą załogą biura turystycznego Protravel. Atmosfera oraz profesjonalizm panująca w siedzibie jest sumą marzeń właściciela.

Dziesięć lat działalności to tylko dowód na mocną pozycję jaką osiągnęła firma na rynku. Dziesięć, które dały stabilną podstawę do kolejnej dekady. Sięgając do początków możemy odnaleźć drogę poszukiwania, marzeń i umiejscowienia własnych zdolności w zawodzie oraz pracy, która na co dzień przynosiłaby satysfakcję.


Tu dla Michała Raczkowskiego wytyczną stały się trzy podstawy: kontakt z klientem, pasja, którą od zawsze były podróże oraz własny interes. Sumą okazało się biuro podróży. Pierwsze doświadczenia nowego wyzwania jakim była praca we własnym biurze podróży była oczywiście sprzedaż pierwszej wycieczki – Pierwszymi klientami byli znajomi. Wykupili wycieczkę do Grecji. Od tamtej pory mieliśmy bardzo wielu gości w Protravel. Wszyscy, którzy rozpoczęli przygodę z Protravel dziesięć lat temu są bardzo zadowoleni a ogromna grupa w każdym sezonie do nas wraca. To bardzo budujące – mówi właściciel Protravel Michał Raczkowski.

Cała załoga biura mieszczącego się przy ulicy Warszawskiej ma niezwykle duża satysfakcję z codziennej pracy – Cieszy nas, że marka jest znana w mieście, że to co robimy jest zarówno pasją jak i profesjonalizmem. Nasi klienci powracają do nas i to dla nas największa nagroda.

Nasze życie łączy się w każdym aspekcie. Mamy swoje drogi, które prowadzą nas do momentu, który zmienia je i nadaje barw. Wszystko łączy się w jedną całość. Życie Michała także jest utkane z nitek, które wędrując pomiędzy latami splotły je w przeznaczenie. Droga zawodowa to dla niego także odnalezienie tej właściwej prywatnej. Praca, będąca pasją pozwoliła mu odnaleźć miłość i dopełnienie tego życiowego elementu, który spaja całość w szczęście.


To co jest najważniejsze w pracy całego biura Protravel to budzenie pasji podróży w klientach. Wszyscy, którzy przekraczają próg siedziby mogą być pewni, ze miejsce, które zostanie im zaproponowane będzie najlepszym, sprawdzonym często przez właściciela miejscem na wypoczynek bądź podróżowanie. Teraźniejszość pozwala na dzielenie się wspomnieniami, doświadczeniami, zatem miejsca, które poznaje właściciel biura na świecie, trafiają do mediów społecznościowych. Możemy czerpać z tych relacji podczas wyboru własnych podróży. - Taka forma współpracy z klientami zmieniła się na przełomie dziesięciu lat prowadzenia biura. Początki naszej pracy to katalogi, teraz możemy dzielić się doświadczeniami z odwiedzonych miejsc poprzez facebook, instagram, na bieżąco na stronie internetowej biura. To fantastyczne narzędzia dające możliwość ukazania wyjątkowych miejsc i zachęcenia do ich odwiedzin.

Dziesięć lat działalności to jeśli chodzi o Sochaczew to bardzo mocna podstawa. To możliwość powiedzenia sobie: robimy wszystko w najwyższej jakości. Biuro podróży Protravel. Nie bójmy się zrobić tego pierwszego kroku. Wzorem właściciela otwórzmy drzwi marzeniom i dajmy się ponieść. Podróżom, wolności, jaką daje możliwość poznawania innych miejsc, ludzi. Nieznane? Nie, dla biura sprawdzone, dla nas jedynie nowe. Odkryjmy emocje podróży z Protravel. 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy