Przebudowa drogi 577 w Iłowie

Zdjęcia i foto: Przebudowa drogi 577 w Iłowie  Inwestycje sochaczew

Inwestycje drogowe są bardzo potrzebne w wielu miejscowościach. Zawsze z remontami wiążą się niedogodności z którymi muszą zmagać się mieszkańcy. Tak dzieje się również w gminie Iłów, gdzie trwa przebudowa drogi wojewódzkiej nr 577. Szczególnie uciążliwe stają przebudowy dla miejscowości Brzozów. 


Wykonawcą przebudowy drogi wojewódzkiej nr 577 w miejscowości Iłów jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. Ruch pojazdów został skierowany na dwie okoliczne drogi powiatowe, mianowicie nr 3807W Iłów-Brzozów oraz nr 3812W Brzozów Stary. To właśnie z tych dróg korzystają auta o masie do 8 ton. Ruch takich pojazdów powoduje znaczne niedogodności dla mieszkańców w/w miejscowości. Korzystają z nich zarówno kierowcy, jak i dzieci zmierzające do szkół  i przedszkoli. Mieszkańcy obawiają się o bezpieczeństwo oraz zniszczenia nawierzchni, z którymi będą musieli mierzyć się w przyszłości.  


Starostwo Powiatowe informuje o działaniach jakie podejmuje - Od początku tej inwestycji samorząd powiatowy prowadzi działania mające na celu zachowanie bezpieczeństwa w ruchu na przedmiotowych drogach powiatowych, jak również wykonania remontu tych dróg po zakończeniu wojewódzkiej inwestycji, włączając w to zadanie przede wszystkim inwestora, którym jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. Tym samym pragniemy uspokoić mieszkańców gminy Iłów, a w szczególności zapewnić ich, iż samorząd powiatu sochaczewskiego działając w ich interesie i dbając o ich potrzeby dołoży wszelkich starań, by po zakończeniu inwestycji wojewódzkiej, drogi powiatowe w Brzozowie, które ulegną zniszczeniu zostały naprawione.


Foto poglądowe.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy