Zaloguj się do konta

Przebudowa ulic przy PKP

Redakcja
2018-07-26
Inwestycje

Prowadzone remonty ulic Mazowieckiej oraz Licealnej włącznie ze skrzyżowaniem z Traugutta oraz z 15 Sierpnia zbiegną się w czasie z pracami prowadzonymi przy stacji PKP.  Trwa przebudowa ulic Towarowej, Sienkiewicza a także Księcia Janusza. 


Prace przy Licealnej mają trwać do końca sierpnia br. Tutaj kierowcy będą mieli do dyspozycji objazd ulicami Ziemowita a także Wojska Polskiego. Kierowcy powinni brać pod uwagę także zamknięte skrzyżowanie Licealnej z ulicą Traugutta oraz 15 Sierpnia a także prace przy chodniku na ulicy Mazowieckiej. 


Jako pierwsza w okolicach dworca PKP, zamknięta dla ruchu zostanie część ulicy Sienkiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulica Mikołaja Kopernika do skrzyżowania z ul. Księcia Janusza. Wyłączona z ruchu będzie również ulica Towarowa, od skrzyżowania z ulica Łuszczewskich do skrzyżowania z Sienkiewicza. Dojazd dla kierowców ma się odbywać odcinkiem Towarowej nie wyłączonym z ruchu oraz ulicami Księcia Janusza, Botaniczną oraz odcinkiem Sienkiewicza do stacji PKP.  Korzystający z ulicy Okrzei, do dworca  będą mogli dostać się ulicami Kopernika, Łuszczewskich, Towarową a także Księcia Janusza. Ulica Sienkiewicza będzie dwukierunkowa od odcinka Księcia Janusza do Botanicznej. Na tej ulicy będzie możliwość pozostawiania samochodów po jednej stronie. 


Przystanki autobusowe PKS będą znajdować się w ślepym odcinku ulicy Botanicznej, bliżej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Przystanek ZKM przy Traugutta będzie przeniesiony na Ziemowita. 

Opinie (1)

4pablo

Niestety nikt nie pomyślał o pieszych. Często trzeba lawirować między pracującymi maszynami budowlanymi. [2018-07-27 09:48]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc