Przegrane baraże

Zdjęcia i foto: Przegrane baraże Piłka nożna sochaczew

W swoim debiutanckim sezonie w Warszawskiej Lidze Okręgowej piłkarze Promyka Nowa Sucha zajęli jedenaste miejsce. Niestety lokata ta zmusiła piłkarzy Jerzego Podbrożnego do gry w barażach. Rywalami byli futboliści z Białołęki.

Promyk stracił szansę na utrzymanie już w pierwszym meczu. Po słabej grze nasi piłkarze przegrali na własnym boisku 0:4. Utrata szansy odbiła się na postawie w rewanżu. Brak wiary był widoczny w grze. Chociaż trzeba przyznać, że futboliści z nowej Suchej starali się jak mogli żeby pożegnanie z okręgówką okrasić choćby remisem. Sztuka się nie udała. Po roku gry Promyk Nowa Sucha ponownie znalazł się w A-klasie.

W sezonie 2017/2018 Promyk Nowa Sucha zagra w grupie IV Warszawskiej Klasy A. Jego rywalami będą: Piast Feliksów, Milan Milanówek, Ryś Laski, LKS Osuchów, Zaborowianka Zaborów, Orzeł Kampinos, Partyzant Leszno, Błonianka II Błonie, LKS II Chlebnia, Passovia Pass, Wrzos Międzyborów, FC Płochocin oraz UKS Ołtarzew.


Promyk Nowa Sucha – AGAPE Białołęka 0:4 (0:3)

skład: Bartłomiej Dragański – Dominik Popławski, Marek Simiński, Marcin Gajda, Marcin Jaworski (Bartłomiej Stypuła, Karol Drązikowski)), Paweł Zienkiewicz (Maciej Nowicki), Marcin Nowak, Łukasz Piórkowski, Michał Maciak, Sylwester Płacheta i Artur Rogala (Piotr Kamiński)


Agape Białołęka – Promyk Nowa Sucha 1:0 (0:0)

skład: Bartłomiej Dragański – Dominik Popławski, Marek Simiński, Marcin Jaworski (Piotr Kamiński), Łukasz Pacholski, Michał Maciak (Filip Orłowski), Marcin Nowak, Marcin Gajda, Kamil Marcinkowski, Łukasz Piórkowski (Mariusz Mikulski) i Sylwester Płacheta (Rafał Dalke)

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy