Przejażdżki czerwonym piętrusem - Tłum chętnych!

/ 4 komentarzy / 13 zdjęć
Zdjęcia i foto: Przejażdżki czerwonym piętrusem - Tłum chętnych!  Rekreacja sochaczew
+8

Chyba nawet organizator, czyli Ratusz nie przypuszczał, że przejażdżki czerwonym piętrusem zdąbędą tak dużą rzeszę fanów. Sobotnio-niedzielne wycieczki angielskim autokarem trwały po około 45min, podczas których można bylo posłuchać ciekawych anegdot z przeszłości związanych z miastem, dawnymi mieszkańcami a także historycznymi zabudowaniami.  Chętnych nie brakowało. Podczas gdy w sobotę dla nikogo nie zabrakło miejsca, tak już w niedzielę mogło być ciężko "załapać się" na wyprawę - chętnych było tak wielu, że nawet informacja o ostatnim przejeździę nie zniechęciła oczekujących na kolejną turę. Na szczęście dzięki pomocy Pani Naczelnik wydziału promocji miasta Joanny Niewiadomskiej-Kocik oraz Dyrektora Muzeum Pawła Rozdżestwieńskiego udało namówić się Pana kierowcę do jeszcze jednego przejazdu. Zmęczony czerwony autobus poczłapał już(o własnych siłach) do muzeum w Otrębusach,a nam pozostaje mieć nadzieję, że ratusz zaprosi go w roku przyszłym.
W.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

Krzysiek_m42Krzysiek_m42
0
o laboga, jaki ten Pan kierowca dobry.;) no i całe szczęście że mamy Joannę Niewiadomską-Kocik,(lokowanie produktu) bez tego, i naszych pieniążków byłaby czarna d.....a. prawda Panie Wachowski?

/ (2019-06-09 21:53)
MaciekMaciek
0
Podziękowania należą się głównie od dzieciaków spragnionych przejażdżki (w tym i mojego) które czekały na autobus bardzo długo. Do Pana wiadomości Panie Mikołajczyk - esochaczew jako chyba jedyne medium w naszym mieście nie jest w żaden sposób finansowane z urzędu miasta. Pozdrawiam. (2019-06-09 22:25)
Krzysiek_m42Krzysiek_m42
0
Panie Wachowski, guzik mnie obchodzi finansowanie e-sochaczew.pl. obchodzi mnie natomiast wydatkowanie, a przy tym promowanie ludzi którzy żyją na mój koszt. tylko tyle. (2019-06-09 22:36)
kacperskyykacperskyy
0
Maciek, Maciek... co z tego ze nie jest? jak nie bedziecie tanczyc jak wam zagraja (a byly juz tego przyklady) to utnie się informacjie z policji, z urzedow, beda robic wam pod góre, co bedziecie wypisywać wtedy na portalu? :) nie oszukujmy sie w takiej wiosce jak sochaczew nie ma siły na niezalezne media. (2019-06-10 14:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy