Przełajowo uczcili majowe święto

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Przełajowo uczcili majowe święto Biegi sochaczew

W środę 10 maja br. na boisku „Ogrodnika” przy słonecznej pogodzie rywalizowało 130 biegaczy z różnych stron powiatu sochaczewskiego. Była to druga edycja Powiatowych Sztafetowych Biegów Uliczno-Terenowym z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja, której organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Powiatowy Zespół Edukacji. Każda z drużyn składała się z pięciu chłopców i pięciu dziewcząt. Sztafeta odbywała się na przełajowej trasie nieopodal siedziby Starostwa i ZSR CKU. Nie zabrakło zaciętej sportowej walki w duchu fair-play, nie zabrakło też emocji i wspólnej zabawy.

W  kategorii gimnazja ogromy sukces odnieśli uczniowie Gimnazjum w Zespole Szkół w Rybnie, mając dużą przewagę nad kolegami z Iłowa i Młodzieszyna, którym okolicznościowe medale wręczyli– wicestarosta Tadeusz Głuchowski oraz Urszula Opasiak, dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji, którzy kibicowali biegaczom podczas lekkoatletycznej rywalizacji. Gratulujemy.

Skład drużyny z Rybna:
Krystian Centkowski, Aleksandra Nowak, Jakub Malinowski, Julita Grabarek, Oliwia Kubiak, Mateusz Kosiorek, Katarzyna Wrońska, Dawid Wawrzyńczak, Kamila Nowak, Dawid Wołek.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie im. Zygmunta Pruskiego wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy