Przełom w sprawie zaginionego Piotra Pietrzaka? Pojawił się nowy trop

Zdjęcia i foto: Przełom w sprawie zaginionego Piotra Pietrzaka? Pojawił się nowy trop  Czarna kronika sochaczew

Piotr Pietrzak zaginął bez śladu ponad trzy miesiące temu. Do tej pory mimo prowadzenia bardzo intensywnych poszukiwań nie można było ustalić, co stało się z mężczyzną. Pod uwagę brane są wszystkie możliwości: samobójstwo, zabójstwo, porwanie, ucieczka. Kilka dni temu pojawił się kolejny trop. 

Przypominamy, że Piotr Pietrzak widziany był po raz ostatni 23 stycznia po godzinie 8.00 rano w okolicach Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy przy ul. Poprzecznej 3 w Sochaczewie, do którego odwiózł swoją córkę. 25 stycznia policja odnalazła samochód zaginionego zaparkowany przed bramą stadionu LKS Stegny Wyszogród. W aucie znajdowały się kluczyki i krótki list, w którym mężczyzna informuje, że nie radzi sobie z problemami i przeprasza swoją rodzinę. Tutaj ślad się urywa. Piotr jest poszukiwany przez policję, rodzinę, przyjaciół oraz detektywa Bartosza Weremczuka. Sprawdzane były wszystkie tropy, jednak nie przynosiło to żadnych efektów... aż do teraz. 

 

Nowy trop 

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że mężczyzna podobny do Piotra Pietrzaka widziany był w okolicy ul. Granicznej w Płocku. Według relacji świadka człowiek ten odpowiada rysopisowi zaginionego. W chwili obecnej jest zaniedbany, nieogolony, brudny. Unika kontaktu z ludźmi, sprawia wrażenie zagubionego. Ma na sobie ciemne ubrania i plecak lub torbę na ramię. 

Jak informuje nas prywatny detektyw, Bartosz Weremczuk:

- Zgłoszenie o zauważeniu osoby pasującej wizerunkiem do poszukiwanego Piotra otrzymaliśmy przed weekendem. Była to pierwsza wiarygodna informacja jaką uzyskaliśmy od rozpoczęcia jego poszukiwań. Po zrobieniu wywiadu w terenie okazało się, że taka osoba widywana jest cyklicznie w kilku miejscach na terenie Płocka. Weryfikujemy każde miejsce i apelujemy, żeby nie spłoszyć tej osoby. Bardzo ważne, aby potwierdzić jej tożsamość, ale w sposób dyskretny. 

Jak podkreśla Bartosz Weremczuk niezwykle ważne jest, aby nie wystraszyć mężczyzny. Wówczas może oddalić się w kolejne nieznane miejsce i poszukiwania rozpoczną się od nowa. 

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wskazany przez świadka człowiek to zaginiony Piotr Pietrzak, tym bardziej, że od momentu pierwszego zgłoszenia, kolejne dotyczące tej samej osoby posypały się już lawinowo. Aktualnie w Płocku trwają już poszukiwania w które zaangażowało się mnóstwo osób: przyjaciele, rodzina, straż miejska, a także bezdomni przebywający na tym terenie. Poświęcają swój czas i wkładają mnóstwo energii w to, aby odnaleźć Piotra. To dowód na to jak wielu osobom na nim zależy, jak wspaniałych przyjaciół ma u swego boku.  


Czy wskazany mężczyzna to zaginiony Piotr? Trzymamy kciuki za szczęśliwy finał tych poszukiwań. 


zdj. https://zaginionypiotrpietrzak.pl/

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy