PRZELOTNI KOCHANKOWIE

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: PRZELOTNI KOCHANKOWIE Film, fotografia sochaczew
+2

Pedro Almodóvar wita na pokładzie lotu pasażerskiego z Madrytu do Meksyku! 8 października o godz. 17.00 w kinie Sochaczewskiego Klubu Filmowego kolejny film hiszpańskiego reżysera, tym razem z 2013 roku, pt."Przelotni kochankowie". 


Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone. Obsługa lotu robi wszystko, by uprzyjemnić podróż pasażerom, ponieważ oczekiwanie samolotu na lądowanie może trochę potrwać, a równie dobrze ten lot może być ich ostatnim. 


Na pokładzie samolotu poznajemy: nowożeńców wyruszających w podróż poślubną, królową plotkarskich magazynów, bezwzględnego biznesmena uciekającego z Hiszpanii przed policją oraz Don Juana próbującego rozstać się z jedną ze swoich kochanek. Każde z nich leci do Meksyku w określonym celu – by coś załatwić albo przed czymś uciec. 


Komedia Almodovara jak zwykle nie pozbawiona jest obserwacji socjologicznej. Ale tym razem jest to przede wszystkim film dla rozrywki. 


W rolach głównych największe gwiazdy hiszpańskiego kina i ulubieni aktorzy reżysera: Cecilia Roth ("Wszystko o mojej matce"), Javier Cámara ("Porozmawiaj z nią"), Blanca Suarez ("Skóra, w której żyję"), Lola Dueñas ("Volver"), Paz Vega ("Sex i Lucia), Carmen Machi ("Porozmawiaj z nią"), a także Penélope Cruz i Antonio Banderas.


Sceny komediowe z trzema szalonymi stewardami, granymi przez Javiera Camarę, Carlosa Arecesa i Raula Arevalo - rewelacja. A w ścieżce dźwiękowej m.in. muzyka zespołu Metronomy. 


Czas trwania: 90 minut.


Wstęp do Ostoi św. Dominika wolny

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy