Przerwa w dostawie wody na terenie Sochaczewa

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Przerwa w dostawie wody na terenie Sochaczewa Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Według informacji podanych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sochaczewie, w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu dzisiejszym tj. 17.06.2019 r. w godz 15.00 do godz.20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców :


- Chopina od ul. Waryńskiego do Torów Kolejowych


-ul Kolejowa od Waryńskiego do Chopina oraz Al. 600 lecia od Torów do Oczyszczalni Ścieków


,,Z uwagi na ograniczoną czasowo przepustowość wodociągów prosimy również o racjonalne gospodarowanie wodą w pozostałych częściach miasta."- apeluje ZWiK(źródło ZWiK Sochaczew)

              


 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

pierwsza_krewpierwsza_krew
0
:D :D A dzień wcześniej ZWiK oświadczał:"Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew Sp.  z o. o. informuję, iż nie ma zagrożenia przerwania lub ograniczenia dostaw wody do celów pitnych oraz gospodarczo – bytowych dla mieszkańców Gminy Miasto Sochaczew""Poza ujęciem w Konarach Spółka eksploatuje również studnie zlokalizowane w pobliżu SUW Płocka w miejscowości Kuznocin, co pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie i przede wszystkim zapewnieni ciągłość i niezawodność dostaw wody najwyższej jakości." (2019-06-18 07:54)
robroyrobroy
0
a ten zraszacz na placu Kościuszki to bezkarnie wodę zuzywa? napełniali basen po remoncie i woda dla miasta pooooszła się... (2019-06-20 08:06)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy