Przerwana passa futbolistek z Teresina

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Przerwana passa futbolistek z Teresina Piłka nożna sochaczew

Zakończyła się zwycięska futbolistek z Teresina. Ostatni ich mecz w piastowie odbył się w fatalnych warunkach pogodowych. Padający deszcz utrudniał mocno grę. Lepiej w tych warunkach poradziły sobie gospodynie. Jedynego dla nich gola strzeliła ... Rozparzyńska i była to bramka samobójcza. Po meczu trener naszej drużyny Mariusz Zaborowski powiedział krótko – jak się nie strzela, to się nie wygrywa.

Miniona kolejka w ogóle była bardzo nietypowa. W Tomaszowie Mazowieckim mecz został przerwany przy stanie 5:1 dla MUKS. Powodem był … alarm bombowy. Nie odbył się także mecz w Łowiczu. Dziewczęta z Ostrołęki nie przyjechały na spotkanie podając za powód bardzo dużą ilość kontuzji. Do skutku nie doszło spotkanie w Bielsku Podlaski, które zostało przełożone na 1 czerwca.

Piastovia Piastów – KS Teresin  1:0 (0:0)

skład: Michalska – P. Dąbrowska, Rozparzyńska, Banaszek, Sawiak, (46' Rojek), Okrój, D. Dąbrowska, Ślubowska, Janas (60' Szewczyk), Ziółkowska, Kozłowska (46' Sokołowska)

Wyniki XVIII kolejki

Piastovia – Teresin  1:0

SMS II – AZS UW Warszawa  3:1

MUKS – UMKS (mecz został przerwany przy wyniku 5:1)

Pelikan – Jantar (mecz został odwołany)

Tur – Ząbkovia (mecz został przełożony na 1.06)

11.Tur MOSiR Bielsk Podlaski  4  12-73

W miniony weekend Bzura uległa Czarnym w Węgrowie. Gospodarze w pierwszej połowie dominowali i skutkiem tego były dwa strzelone gole. Po zmianie stron do głosu doszli biało-zieloni. Nasi piłkarze strzelili tylko jednego gola i po raz kolejny stracili trzy bezcenne punkty.

Czarni Węgrów – Bzura Chodaków  2:1 (2:0)

gol: Przemysław Kubisz

skład: Jerzak – Wiśniewski, Szypulski, Binienda, Pietraszek, Nowak (46' Więczek), Koryto (85' Żebrowski), Oziemblewski, Szczytniewski, Kubisz, Danielik (60' Celeda)

Bug – wolny termin

O wiele lepiej spisali się podopieczni Juliusza Kruszankina w środę. Już w osiemnastej minucie Tomasz  Oziemblewski kapitalnym strzałem z około trzydziestu metrów pokonał bramkarza gości. Cztery minuty później boisko z urazem głowy opuścił Kryto. Kolejne minuty to twarda walka o ligowe punkty. Goście nie odpuścili nawet na chwilę. Na szczęście zamiast do siatki trafiali piłką w poprzeczkę. Bzura wygrała bardzo trudny mecz i troszeczkę poprawiła swoją ligową sytuację.

Bzura Chodaków – KS Łomianki  1:0 (1:0)

gol: Tomasz Oziemblewski

skład: Jerzak – Koryto (22' Nowak), Binienda, Szypulski, Pietraszek, Oliwa (64' Trafalski), Oziemblewski, Żebrowski (59' Danielik), Kubisz, Szczytniewski (69' Celeda), Więczek