Przygotowania do sezonu kajakarskiego 2017

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Przygotowania do sezonu kajakarskiego 2017 Rekreacja sochaczew

Zrobiło się ciepło i wszyscy z przyjemnością będziemy korzystać z wypoczynku w pobliżu rzek i zbiorników wodnych. Stowarzyszenie Kajakarzy Sochaczewa przygotowuje swoje kajaki do letniego wypoczynku i rekreacji na wodzie. 


Chcemy umożliwić mieszkańcom Sochaczewa wypoczynek i miłe spędzenie czasu w kokpicie kajaka. W dniu 3 czerwca po raz trzeci będziemy współorganizatorami  Święta Rodziny,  a w dniu 4 czerwca na Zalewie Sochaczew, zaproszeni przez sochaczewskie Koło Wędkarzy, pod patronatem Burmistrza, weźmiemy udział w Dniu Dziecka organizowanym  na tym akwenie.

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

mariuszbmariuszb
-1
Miło jest wiedzieć ,że PZW Koło Sochaczew-Miasta nadal realizuje projekt  którego jestem  pomysłodawcą uatrakcyjniając zawody wędkarskie o pływanie kajakiem.
Korzystając z okazji zwracam się do administratora strony ,ewentualnie portalu e-sochaczew o  usunięcie zdjecia-grafiki- loga znajdujacej się  u góry po lewej stronie artykułu z podpisem Stowarzyszenie Kajakarzy Sochaczewa. Znak ten jest Logiem bliżniaczego STOWARZYSZENIA KAJAKOWCÓW SOCHACZEWA do którego stowarzyszenie to posiada PRAWA AUTORSKIE i powinien być przypisany do ich strony. Używanie tego Loga bez zgody Stowarzyszenia Kajakowców Sochaczewa jest naruszeniem art 116 Ustawy o prawach autorskich i pokrewnych , a także  jednocześnie wprowadza w błąd potencjalnego odbiorcę co do rozpoznawalności danego stowarzyszenia. (2017-05-20 01:05)
kajaczkikajaczki
0
''Ludzie słabi szukają zemsty, silni wybaczają, inteligentni ignorują..."
  (2017-05-20 11:25)
mariuszbmariuszb
-2
Święte słowa.Dodam jeszcze ,że ludzie uczciwi , majacy wiedzę są zagrożeniem dla tych maluczkich których ambicje przerastają ich możliwości. (2017-05-20 13:23)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy