Przyjaciele Piotra Pietrzaka napisali do niego wzruszający list

Zdjęcia i foto: Przyjaciele Piotra Pietrzaka napisali do niego wzruszający list Interwencje i pomoc sochaczew

Ponownie wracamy do sprawy zaginionego Piotra Pietrzaka. Mimo intensywnie trwających poszukiwań w dalszym ciągu nie udało się ustalić gdzie obecnie przebywa mężczyzna i co się z nim dzieje. W związku z tym przyjaciele postanowili napisać do niego wyjątkowy list.

Przypominamy, że Piotr Pietrzak widziany był po raz ostatni 23 stycznia (czwartek) po godzinie 8.00 rano w okolicach Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy przy ul. Poprzecznej 3 w Sochaczewie, do którego odwiózł swoją córkę. Dwa dni później policja odnalazła samochód zaginionego zaparkowany przed bramą stadionu LKS Stegny Wyszogród przy ul Klasztornej 9. 


Najbliżsi Piotra nie ustają w poszukiwaniach. Poniżej publikujemy list napisany przez przyjaciół zaginionego:


Drogi Piotrze,

Jeśli czytasz nasz list, bardzo prosimy Cię byś dał jakikolwiek znak życia. Wiemy, że być może masz swoje powody, dla których nikt z rodziny nie wie, gdzie jesteś. Masz prawo do własnych wyborów i decyzji. Jesteś osobą pełnoletnią i wolną. Wiedz jednak, że masz przyjaciół, którzy czekają na Ciebie i wypatrują Cię w oknach swoich domów każdego dnia. Akcja poszukiwawcza trwa, jednak jako dorosły i odpowiedzialny facet, możesz ją zakończyć. Wystarczy jeden telefon. Telefon lub jakikolwiek inny znak, który potwierdzi nam, że żyjesz.

Wszyscy na Ciebie czekamy i tęsknimy. Stary, masz dla kogo żyć i nawet jeśli pojawiły się problemy, o których nie wiemy, będziemy z Tobą. Po to ma się przyjaciół. Jeśli czytasz ten list, wiedz, że możesz tutaj wrócić. Nie bój się niczego. Dla nas najważniejsze, byś ponownie mógł być z nami. Jesteśmy zdesperowani, by Cię znaleźć, lecz rozumiemy, jeśli wyjechałeś i chcesz zacząć wszystko od nowa. Prosimy jednak, byś dał jakikolwiek znak życia. Chcemy wiedzieć, że nadal jesteś wśród nas i pamiętaj, na nas zawsze możesz liczyć.

Jeśli zdecydujesz się na ten krok, proszę zadzwoń do nas:

Piotr Druzd – tel. 664 628 331

Krzysztof Wasilewski – tel. 513 047 591

Z ogromnym ubolewaniem i oczekiwaniem,


Przyjaciele.Przypominamy:

Piotr Pietrzak jest szczupłej sylwetki, ma około 185 cm wzrostu, oczy niebieskie.

W dniu zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w granatową kurtkę, granatowe spodnie "bojówki" oraz czarne sportowe buty marki Adidas.

Mężczyzna ma przy sobie dokumenty i nieznaczną ilość pieniędzy. Nie ma ze sobą telefonu komórkowego.

Wszyscy którzy wiedzą co się stało z Piotrem bądź posiadają informacje, które pomogą w jego odnalezieniu proszeni są o kontakt z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju lub pod numerem telefonu +48 516 997 000 .

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy