Przyjdź na dożynki gminne w Iłowie

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Przyjdź na dożynki gminne w Iłowie Rolnictwo sochaczew

Jeszce wiosną radni gminy Iłów rozważali organizację Dożynek Gminnych. Jest to duże przedsięwzięcie, na które trzeba zabezpieczyć środki w budżecie. Byli zatem zwolennicy i przeciwnicy Dożynek. Ostatnie gminne Dożynki zostały jednak zorganizowane dość dawno, bo 5 lat temu i chyba ten argument zdecydował, że ostatecznie większość radnych opowiedziała się za Dożynkami. W tej sytuacji Wójt gminy przystąpił do opracowania Programu Święta Plonów, którego termin ustalono na dzień 24.08.2014r.

Dożynki rozpocznie uroczysta Msza Św. Polowa, która zostanie odprawiona o godzinie 12.00 na placu przy hali sportowej. O godzinie 13.00 zaplanowano wystąpienie Wójta i zaproszonych gości. W dalszej kolejności przewiduje się program artystyczny, a w nim występy sochaczewskiej orkiestry dętej oraz chóru Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów „Iłowiacy”. Przed publicznością wystąpi też zespół wokalny „Wiolinki” oraz wykonawcy indywidualni z GOK w Iłowie. Swoje wystąpienie planuje też kabaret „Spinacz”, natomiast gwiazdą wieczoru będzie kapela podwórkowa Staśka Wielanka.

Ponadto, podczas części artystycznej nastąpi rozstrzygnięcie ogłoszonego jeszcze w czerwcu konkursu na najładniejszy ogród przydomowy, a także konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Ok godziny 18.00 na placu przy hali sportowej rozpocznie się zabawa dożynkowa, która potrwa do godz. 23.00. 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (4)

  annajoannaannajoanna
  0
  ''Przyjdz na dożynki gminne w Iłowie''.......program jest tak nudny i zniechęcajacy, ze juz bardziej nudny byc nie może, żadnych atrakcji dla ludzi młodych, młodziezy ani dzieci, to swięto dla Wojta i emerytów, zdrowych emerytow, ktrzy będą mieli siłe stac podczas mszy, podczas wystapien Wojta i gosci, i innych wątpliwych atrakcji, bo napewno miejsc siedzących zapewnionych w wystarczajacej ilosci nie bedzie, zreszta samo poludnie, który emeryt wytrzyma?, wiec dozynki sa zorganizowane dla wąskiej grupy mieszkanców......nuda nuda sztampa, nuda, brak pomysłow, brak zangazowania, wiec po co robic cos bez sensu? ja sensu nie widze, moze ktos mi ten sens pokaze? (2014-08-12 11:46)
  memorymemory
  0
  No rzeczywiście się nie postarali, to w Młodzieszynie było dużo lepiej.
  (2014-08-13 09:56)
  wodniczkawodniczka
  0
  Urząd Gminny w Iłowie  do 22 sierpnia 2014 roku, nie był w stanie wykonywac swoich obowiązkow, gdyz nie było kasjerki, nie wydawano zaswiadczen, potrzebnych do zasiłku rodzinnego , do stypendiuw , do akademokow.........jak to jest mozliwe, ze nie ma zastepstwa????????, brak jednej osoby paraliżuje całą gminę, czy wydanie zaswiadczenia o wielkosci gospodarstwa rolnego przerasta urzędnikow gminy, brak im kompetencji ? czy chęci? (2014-08-23 13:48)
  wodniczkawodniczka
  0
  stypendiów* (2014-08-23 13:51)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy