Przyłapana na niszczeniu auta - pomóż odnaleźć sprawczynię

/ 3 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Przyłapana na niszczeniu auta - pomóż odnaleźć sprawczynię Rozboje, napady, przemoc sochaczew

5 listopada około godziny 10:20 przy Placu Kościuszki, a dokładniej za kawiarnią Sweet Cafe nieznana kobieta celowo porysowała karoserię zaparkowanego w tym miejscu samochodu. Wszystko zarejestrował monitoring.

Jedna z mieszkanek Sochaczewa udostępniła na swoim profilu fb nagranie z monitoringu, na którym widać kobietę umyślnie niszczącą karoserię jej samochodu. Z informacji podanych przez pokrzywdzoną wynika, że niestety nie jest to pierwsza tego typu sytuacja i w związku z tym zwraca się o pomoc do mieszkańców Sochaczewa:

,,To nie jest pierwszy raz kiedy taka sytuacja ma miejsce, ale Pani nie zauważyła kamer i dała się nagrać. Stąd moje pytanie: Czy ktoś kojarzy tę kobietę? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi"


 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

gajosgajos
+1
Jak można rozpoznać kogoś z zasłoniętą twarzą . Takie zdjęcia trzeba publikować bez zasłon (2019-11-12 17:33)
maqrtamaqrta
+1
To samo pomyślałam. Sochaczew, małe miasto. Zaraz ktoś by skojarzył. Jeszcze zbliżenie zrobić, wyostrzyć. (2019-11-12 20:34)
KStkuKStku
+1
Proponuję całą sylwetkę (dlaczego biala plamka tylko na twarzy?) zabielić, a wowczas pewnie ze 150 osob  tą kanalię rozpozna !!! Nasuwa się pytanie - kto mądry prosi o rozpoznanie zabielając facjatę ? Niestety ja po spodniach i kształcie tylnej części ciala nie rozpoznaję kobiet. (2019-11-13 10:03)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy