Zaloguj się do konta

Przyłapana na niszczeniu auta - pomóż odnaleźć sprawczynię

Redakcja
2019-11-12
Rozboje, napady, przemoc
5 listopada około godziny 10:20 przy Placu Kościuszki, a dokładniej za kawiarnią Sweet Cafe nieznana kobieta celowo porysowała karoserię zaparkowanego w tym miejscu samochodu. Wszystko zarejestrował monitoring.

Jedna z mieszkanek Sochaczewa udostępniła na swoim profilu fb nagranie z monitoringu, na którym widać kobietę umyślnie niszczącą karoserię jej samochodu. Z informacji podanych przez pokrzywdzoną wynika, że niestety nie jest to pierwsza tego typu sytuacja i w związku z tym zwraca się o pomoc do mieszkańców Sochaczewa:

,,To nie jest pierwszy raz kiedy taka sytuacja ma miejsce, ale Pani nie zauważyła kamer i dała się nagrać. Stąd moje pytanie: Czy ktoś kojarzy tę kobietę? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi"


Opinie (3)

gajos

Jak można rozpoznać kogoś z zasłoniętą twarzą . Takie zdjęcia trzeba publikować bez zasłon [2019-11-12 17:33]

maqrta

To samo pomyślałam. Sochaczew, małe miasto. Zaraz ktoś by skojarzył. Jeszcze zbliżenie zrobić, wyostrzyć. [2019-11-12 20:34]

KStku

Proponuję całą sylwetkę (dlaczego biala plamka tylko na twarzy?) zabielić, a wowczas pewnie ze 150 osob  tą kanalię rozpozna !!! Nasuwa się pytanie - kto mądry prosi o rozpoznanie zabielając facjatę ? Niestety ja po spodniach i kształcie tylnej części ciala nie rozpoznaję kobiet. [2019-11-13 10:03]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc