Zaloguj się do konta

Przystań i Usiądź - co dalej z barem przy plaży?

Redakcja
2019-12-12
Rekreacja
Plaża, leżaki, tłumy w weekendowe letnie wieczory. Beach bar nad Bzurą to było miejsce, które szczególnie przypadło mieszkańcom do gustu.  Śledzimy ich losy od kilku miesięcy https://e-sochaczew.pl/n/przystan-i-usiadz/61029 i mamy najnowsze informacje o tym jakie są plany wobec miejsca. 


Kto pamięta miejsce na ognisko przy plaży, leżaki, regionalny browar i mnóstwo dobrej energii? Zapewne wielu z nas. Beach bar "Przystań i Usiądź" to miejsce w którym spotykali się wszyscy mieszczący się w wieku od 0 do 101 lat. Bez wyjątków. Kibice sportowi, wielbiciele dobrej muzyki, spotkania z dziecięcymi idolami, zabawy i najprościej czas spędzony na rozmowach i w dobrym towarzystwie.  Sezon 2019 to niestety brak działalności baru.


Miejsce stworzone przez braci, Konrada, Daniela i Jacka przyniosło sochaczewianom odrobinę powiewu świeżości i nadwiślańskich zabaw stolicy. Sprawdziło się w stu procentach. Czy jest szansa na powrót?


Jak na załączonym zdjęciu w tym samym miejscu niestety fani "Przystań i Usiądź" się nie spotkają. Powstała tu bowiem kawiarnia oraz parking. Nie jest to jednak kropka. Trwają rozmowy z ratuszem nad wznowieniem działalności. Właściciele nadal wyrażają chęć powrotu na sochaczewską plażę. Mamy nadzieję, że owocne już na najbliższy sezon wiosenno - letni. 


Czy Wy również chcielibyście powrotu beach baru na, już w wydaniu 2020, bulwary miejskie?          


Foto: FLY MEDIA                                                                                                                                                                                                                                                        

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc