Przystań kajakowa - jak było a jak będzie

/ 1 komentarzy / 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Przystań kajakowa - jak było a jak będzie  Inwestycje sochaczew
+3

Przystań to dla wielu z nas miejsce z którym wiąże się bardzo wiele wspomnień. Obecnie prowadzone są intensywne prace przy przebudowie tego obiektu. 


Bulwary mają być gotowe już w czerwcu, natomiast budowa przystani, która teraz stanie się budynkiem mieszczącym kawiarnię oraz w dolnym poziomie przystań, nadal trwa. Po zawaleniu się stropu nowo powstałego budynku prace zostały wznowione. Jak zapowiada urząd, zawalenie się stropu nie będzie miało wpływu na ostateczny termin zakończenia prac. Przystań jest drugim etapem jaki obejmuje gruntowna przebudowa terenów nad Bzurą. Jako pierwszy powstał park przy zbiegu ulic Traugutta i Warszawskiej, kolejno bulwary z nową przystanią a na końcu plasuje się budowa nowego amfiteatru.


Przypominamy przestań sprzed kilku lat. Zapomniane i opuszczone wówczas miejsce do życia postanowili przywrócić Stowarzyszenie Motocykliści Sochaczewa. Wiele pracy oraz wysiłku, nie mniej prywatnych środków finansowych jakie ponieśli dały imponujący efekt. SMS Sochaczew to nie tylko uratowana przestań ale i wiele innych przedsięwzięć na terenie miasta. Pokazali, że można dać coś od siebie nie oczekując nic w zamian. 


Bzura pokazuje jednak siłę natury. Wracamy do lat poprzednich i prezentujemy wygląd wiosennej przystani. Dodatkowo można zapoznać się z projektami nowego wyglądu miejsca. 


Zdjęcia przystani z czasów opieki motocyklistów Z. Smus. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

RouterRouter
0
Dawno nie byłem odkąd tu nie mieszkam ,ale zanosi się na szał. (2019-05-14 12:16)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy