Przywłaszczała pieniądze i fałszowała umowy: menedżerce klub grozi do 8 lat więzienia

Zdjęcia i foto: Przywłaszczała pieniądze i fałszowała umowy: menedżerce klub grozi do 8 lat więzienia Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Sochaczewscy policjanci postawili zarzuty menedżerce jednego z lokali – kobieta działała na szkodę firmy, pracodawcy i klientów, m.in. przywłaszczała pieniądze klientów, z których nie rozliczała się z szefem, a także fałszowała czy niszczyła dokumentację.

Przywłaszczanie pieniędzy klientów, fałszowanie umów, niszczenie dokumentacji – to tylko kilka z przestępstw popełnionych przez 40-letnią kobietę pracującą na stanowisku menedżera w jednym z lokali. Funkcjonariusze policji zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję ustalili, że 40-latka w trakcie pełnienia swoich obowiązków dopuściła się przywłaszczania gotówki z imprez okolicznościowych otrzymywanych przez klientów, a również funduszy przeznaczonych na zaopatrzenie. Ponadto, wielokrotnie fałszowała, niszczyła lub ukrywała dokumentację. Sochaczewscy policjanci postawili sprawczyni 11 zarzutów, a za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy