Przywłaszczyła pieniądze i tyle ją widzieli

Zdjęcia i foto: Przywłaszczyła pieniądze i tyle ją widzieli Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

5 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, która przywłaszczyła sobie powierzoną jej dokumentację oraz nie rozliczyła się z pieniędzy z firmą, której była pracownikiem.  

Na początku tygodnia policjanci otrzymali informację dotyczącą przywłaszczenia powierzonego mienia. Z ich ustaleń wynikało, że mieszkanka Sochaczewa od jakiegoś czasu pracowała w firmie pożyczkowej. Do zadań kobiety należało m.in. zawieranie umów z klientami oraz odbieranie pieniędzy ze spłat pożyczek. 41 - latka miała do dyspozycji służbowy samochód, telefon komórkowy i tablet.

Kilka dni temu pracownik firmy nie mógł w żaden sposób skontaktować się z kobietą. Fakt ten był wyjątkowo niepokojący biorąc pod uwagę, że miała rozliczyć się z pracodawcą z zawartych umów i pieniędzy, które otrzymała od klientów.

Przybyli na miejsce policjanci zastali kobietę pijaną, opiekującą się dwójką swoich nieletnich synów. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad dwa promile.

Funkcjonariuszom udało się odzyskać tylko część pieniędzy przywłaszczonych przez 41 - latkę. Tablet, telefon komórkowy i zaparkowany na osiedlowym parkingu samochód przekazano przedstawicielowi firmy. Dzieci kobiety trafiły pod opiekę trzeźwej dorosłej osoby.

Za przywłaszczenie powierzonego mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


(źródło KPP Sochaczew)

zdj. poglądowe

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy