Przywróćmy stabilizację Gminie Brochów

Zdjęcia i foto: Przywróćmy stabilizację Gminie Brochów Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Szanowni mieszkańcy Gminy Brochów,
decydując się na start w wyborach i ubieganie się o stanowisko wójta kierowałam się koniecznością przywrócenia stabilizacji w naszej gminie, gdyż jako jej mieszkanka jestem zaniepokojona kondycją finansową oraz wizerunkową gminy. Cztery lata temu obdarzyliście mnie Państwo ogromnym zaufaniem i daliście szansę reprezentowania gminy Brochów w Radzie Powiatu Sochaczewskiego, a jeszcze wcześniej dzięki Państwu uzyskałam mandat w Radzie Gminy Brochów. Przyszedł czas, aby wykorzystać swoje doświadczenie samorządowe i zawodowe do pracy na rzecz wspólnego dobra.

Od 18 lat jestem pracownikiem Gminnego Ośrodka Zdrowia, a za jeden ze swoich największych sukcesów uważam koordynację budowy i organizację od podstaw Gminnego Centrum Medyczno – Rehabilitacyjnego, który obecnie jest chlubą i przykładem dla innych samorządów powiatu sochaczewskiego i nie tylko. Jako pracownik gminnej służby zdrowia wiem, jak ważne dla każdego mieszkańca jest zdrowie oraz bezpieczeństwo i dlatego mogę Państwa zapewnić, że dalszy rozwój Gminnego Centrum Medyczno – Rehabilitacyjnego będzie jednym z moich priorytetów. Jako wójt chciałabym również dokończyć wszystkie rozpoczęte inwestycje na terenie naszej gminy, których realizacja nie jest uzależniona od konkretnej osoby, ale rzetelnej oraz uczciwej pracy.

Nasza gmina potrzebuje stabilizacji i normalności, co pragnę osiągnąć dzięki poprawieniu oraz nawiązaniu nowej współpracy z sąsiednimi gminami, samorządem powiatowym i wojewódzkim, stowarzyszeniami i instytucjami. Przyniesie to wymierne korzyści wizerunkowe, jak również pozwoli szybciej się rozwijać i efektywnie pozyskiwać nowe środki na inwestycje w naszej gminie. Mogę Państwu obiecać, że jako wójt nie będę kierowała się własnym interesem, a moje działania nie będą podyktowane jedynie chęcią „przetrwania” do następnej kadencji. Środki finansowe będą wydawane mądrze z uwzględnieniem możliwości budżetowych oraz będą przeznaczane na realne potrzeby naszych mieszkańców. Uważam, że wójt powinien słuchać, współpracować oraz dbać o poczucie sprawiedliwości społecznej wśród mieszkańców. Wójt to raczej menadżer do wynajęcia, a nie pan na włościach chcący wpływać na każdy aspekt naszego codziennego życia.

Pragnę również zwrócić Państwa uwagę na fakt, że oprócz wyboru wójta czekają nas również decyzje odnośnie składu przyszłej Rady Gminy Brochów. Jako mieszkanka naszej gminy proszę Państwa, abyście wybrali ludzi umiejących podejmować samodzielne decyzje i takich, dla których dobro gminy jest ważniejsze od prywatnych koneksji czy osobistych korzyści. Właśnie takie osoby zgodziły się kandydować do Rady Gminy Brochów z mojego komitetu wyborczego.

Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wypracować klarowny i przejrzysty system współpracy, na podstawie którego wszystkim nam będzie żyło się zdrowiej, bezpieczniej i milej. Wszystkich Państwa zachęcam do wzięcia udziału w wyborach samorządowych 21 października. Skorzystajmy z okazji i zmieńmy naszą gminę na lepsze. Wszyscy przecież doskonale wiemy, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje.

Monika Wideńska

 5
Oceń
(5 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy