PSL Sochaczew rezygnuje z wystawienia członków do Komisji Wyborczych

Zdjęcia i foto: PSL Sochaczew rezygnuje z wystawienia członków do Komisji Wyborczych  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Polskie Stronnictwo Ludowe w Sochaczewie dołącza do innych jednostek, które rezygnują z wystawienia list członków do Obwodowych Komisji Wyborczych. 


Oświadczenie PSL Sochaczew brzmi następująco:

Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Sochaczewie, informuje, że rezygnuje z wystawienia członków do Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie powiatu sochaczewskiego w majowych wyborach prezydenckich. 


Decyzja ta, z racji występującej pandemii koronawirusa podyktowana jest troską o zdrowie i życie mieszkańców powiatu sochaczewskiego. 


Uważamy, że przeprowadzenie wyborów na dzień dzisiejszy, w panujących warunkach jest niebezpieczne dla zdrowia i życia Nas wszystkich. Dla Polskiego Stronnictwa Ludowego Człowiek jest najważniejszy.


Apelujemy jednocześnie do wszystkich samorządowców o racjonalne zdroworozsądkowe podejście do organizacji wyborów prezydenckich zaplanowanych w maju 2020 roku. Uważamy, że obecny czas nie jest właściwy do przeprowadzenia powszechnych wyborów. Dużo zdrowia dla Wszystkich. 


Mirosław Orliński, prezes PSL Sochaczew, Robert Gajda, Sekretarz PSL Sochaczew   

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy