Puchar Polski MMA 2017

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Puchar Polski MMA 2017 Sporty walki sochaczew

Każdego roku w Sochaczewie odbywają się dwie największe imprezy amatorskiego MMA w Polsce – Puchar Polski oraz Mistrzostwa Polski.
W niedzielę 14 maja na hali sochaczewskiego MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 gościć będziemy uczestników kolejnej odsłony Pucharu Polski Amatorskiej Ligi MMA. Organizatorem wydarzenia jest jak zawsze Dragon Fight Club wraz z MOSiR Sochaczew. Zawody odbędą się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew Piotra Osieckiego oraz Polskiego Związku Ju-Jitsu.
Tego dnia rozegrane zostaną turnieje o randze Pucharu Polski w kategoriach: Kadet, Junior, Początkujący, Ograniczona Formuła Senior i Full Contact oraz turnieje pań: Kadetki, Juniorki i Seniorki.
Po raz pierwszy w Sochaczewie zobaczymy walki toczące się jednocześnie w trzech octagonach – zapewni to startującym maksymalne bezpieczeństwo, a publiczności jeszcze bardziej widowiskowe starcia. Emocji z pewnością nie zabraknie – zagwarantują je najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całej Polski, rokrocznie tłumnie przybywający do Sochaczewa.
 Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów sportów walki – gorący doping dla wszystkich fighterów, a w szczególności dla naszych reprezentantów, będzie bardzo mile widziany :)
Jeśli ktoś jednak nie będzie mógł się pojawić na hali MOSiR osobiście, całe zawody będą transmitowane na żywo w internecie – transmisja będzie dostępna pod linkiem http://www.emisjetv.pl/

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy