PUŁAPKI DOROSŁOŚCI

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: PUŁAPKI DOROSŁOŚCI Film, fotografia sochaczew

W sobotę 11 kwietnia o godz.17.00 to czas na kolejny film Sochaczewskiego Klubu Filmowego.Tym razem zapraszamy do Finlandii. Stamtąd pochodzi obraz pt.:PUŁAPKI DOROSŁOŚCI. Jego twórcą jest Aleksi Salmenpera. Rok produkcji: 2004.

Venla  ma satysfakcjonującą pracę, sprawdzone grono przyjaciół i narzeczonego Antero , z którym właśnie obchodzi kolejną rocznicę. Do szczęścia brakuje jej tylko dziecka. Jako psycholog bohaterka wie, że decyzja o powiększeniu rodziny powinna być przemyślana i - co ważniejsze - obopólna. Jednak kiedy orientuje się, że jej ukochany nie umie zrezygnować z luksusu bezdzietnego związku (w tym celu poddaje się potajemnie zabiegowi sterylizacji) postanawia działać w pojedynkę...

Pełna typowego dla Skandynawii chłodno-absurdalnego humoru historia kobiety, która szuka sposobu zajścia w ciążę, a znajduje uczuciową pustkę w swoim poprawnym związku.

PUŁAPKI DOROSŁOŚCI to przede wszystkim intrygujące studium problemów z jakim borykają się współczesne pary. Dobrze zagrany z bardzo ciekawymi bohaterkami,poza tym pouczający i wiarygodny psychologicznie.

Film trwa 95 min.Wstęp wolny.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy