Radni gminy Teresin zrzekli się diet – kwota zostanie przekazana dla Mai Kapłon

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Radni gminy Teresin zrzekli się diet – kwota zostanie przekazana dla Mai Kapłon Zdrowie sochaczew

Radni gminy Teresin podjęli wyjątkową decyzję. Grudniowe diety przekażą na leczenie Mai Kapłon. Mieszkanka gminy zmaga się chorobą, która zagraża jej życiu. Potrzebna kwota do podjęcia działań w kierunku pomocy Mai to ponad 5 mln zł. 


Trwa akcja pomocy dla Mai Kapłon. Radny gminy Teresin Hubert Konecki zaproponował, aby grudniowe pensje radni przekazali na leczenie Mai. Radni przychylili się do pomysłu i do kwoty pomocy trafiło 12 308 zł. 


Zarówno wójt gminy Teresin Marek Olechowski, który przypomnijmy włączył się w aukcję wystawiając swój pomysł polegający na wylicytowaniu przewóz przez wójta w dowolne miejsce i czasie osoby, która wygra licytację, tak i radni nie pozostali obojętni. Przekazując grudniowe diety dali przykład tego, że los drugiego człowieka jest najważniejszy, a zdrowie i życie można wspomagać w każdym momencie. 


Maja może liczyć na mieszkańców całej gminy oraz Polski, którzy angażują się w organizacje licytacji, koncertów czy wydarzeń sportowych z których dochód przekazywany jest na leczenie. Warto wymienić tu teresińskie szkoły czy TOK, który zgromadził z licytacji 90 000 zł.    


Przypominamy również, że ciągle trwają aukcje w grupie Ratujemy Maję Kapłon – licytacje. Mają one potrwać do końca stycznia br, aczkolwiek zachęcamy do jeszcze większej aktywności i pomocy. Zgłaszajmy przedmioty, licytujmy i nie zapominajmy, że mamy prawie 3 mln. Działamy!

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

kacperskyykacperskyy
+1
dawno nie mozna bylo napisac nic pozytywnego ale to powiem wam gest mega.bierzmy przykład - wspierajmy! kazda pomoc sie liczy! (2020-01-22 11:43)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy