Radni popierają kandydaturę Andrzeja Kuśmirka

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Radni popierają kandydaturę Andrzeja Kuśmirka  Wybory parlamentarne 2019 sochaczew

Andrzej Kuśmirek to kandydat do sejmu RP z listy KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy. Sochaczewian, który od zawsze angażuje się w działalność społeczną oraz samorządową. Jego głównym mottem jest wspólne działanie na rzecz mieszkańców i ich spraw. 


Kandydaturę Andrzeja Kuśmirka do sejmu RP popierają lokalni radni. 


- Jest to samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem. Społecznik, który angażuje się w wiele akcji. Z pewnością będzie godnie reprezentował mieszkańców Sochaczewa. Jest to bardzo dobry kandydat. Od zawsze jest on związany z działalnością na rzecz społeczeństwa. Wywodzi się z rodziny, która pracowała na rzecz mieszkańców. Uważamy, iż jest przyszłością dla samorządu sochaczewskiego. Mamy wspólne cele i dobro mieszkańców, naszej ziemi jest dla nas priorytetem. Andrzeja wyróżnia działanie oparte na wspólnocie i dialogu. Zadania będące głosem dyskusji, wzajemnej argumentacji i porozumieniu. To jest kluczowe w dobrze pojętej polityce i działaniu na rzecz społeczeństwa. Każdy głos oddany na Andrzej Kuśmirka będzie właściwą decyzją. 


Radni ziemi sochaczewskiej – Jolanta Kulpa Szczepaniak, Alicja Korkosz, Zofia Denisiewicz, Teresa Lutyńska, Adam Kloch, Jerzy Żelichowski, Janusz Bąbała, Robert Błaszczyk.


Andrzej Kuśmirek - kandydat do Sejmu - Lista nr 8, miejsce nr 4

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

hubertus63hubertus63
0
Jest to kandydat który nie jest związany z żadna partią, który nie musi wykonywac poleceń partujnych, który chce służyć ludziom. Dlatego postawiliśmy na Andrzeja. (2019-09-23 20:42)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy