Zaloguj się do konta

Razem dla Jarka Niedzieli - nauczyciele z SP nr 6 i ZSS w Erminowie zapraszają

Redakcja
2019-11-26
Sprawy urzędowo-administracyjne

Jarosław Niedziela całe życie poświęcił pracy z dziećmi. W lipcu tego roku uległ wypadkowi, w wyniku którego pozostaje do dziś w śpiączce. Obecnie wymaga bardzo kosztownej rehabilitacji.


Jarek Niedziela jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie. Już w najbliższy piątek, 29 listopada 2019 r., w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ulicy 15 Sierpnia (Boryszew) odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego będzie przeprowadzona zbiórka funduszy na jego rehabilitację. 


- Gdy dowiedzieliśmy się o wypadku Jarka, byliśmy wstrząśnięci. Jest jednym z nas i, mimo że nie uczył w naszej szkole, to czujemy moralną potrzebę pomóc mu w walce o powrót do zdrowia. Jest to tym bardziej istotne, że olbrzymie koszty jego rehabilitacji, są nie do udźwignięcia przez najbliższych.


Mamy w szkole prężnie działający kabaret nauczycieli "Szóstkanaszóstkę". Naszym ideą był występ, dzięki któremu można by zgromadzić choć część finansowej pomocy dla Jarka. Zwróciliśmy się z tym pomysłem do macierzystej szkoły naszego kolegi. 


Inicjatywa spotkała się z dużym poparciem pani Renaty Karaś - dyrektor ZSS w Erminowie i pracowników szkoły. M. in. Kamila Karasek i Jarosław Boszko zwrócili się do sochaczewskich twórców z prośbą o wsparcie naszej akcji, zajęli się również sprawami organizacyjnymi. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zorganizować koncert, który, mam nadzieję, będzie dużym sukcesem. 


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej wyjątkowej akcji charytatywnej, która może przynieść wiele dobrego - zachęca pani Jadwiga Sikorska - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Sochaczewie.


Koncert dla Jarka Niedzieli odbędzie się w piątek, 29 listopada 2019 r. w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ulicy 15 Sierpnia 83 (Boryszew) o godzinie 18:00. Wstęp jest bezpłatny.


Program koncertu:

- występ kabaretu nauczycieli z SP nr 6 "Szóstkanaszóstkę" w przedstawieniu "Jeden dzień z życia nauczyciela",

- występ teatru nauczycieli z ZSS Erminów w przedstawieniu "Rzepka",

- występ Kapeli Mazowieckiej 

- chór nauczycieli z ZSS Erminów w repertuarem "Melodie twojego serca".


Serdecznie zapraszamy.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc