Recydywista miał przy sobie prawie 160 gramów amfetaminy

Zdjęcia i foto: Recydywista miał przy sobie prawie 160 gramów amfetaminy  Narkotyki, alkohol sochaczew

Miał przy sobie prawie 160 gramów amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły wtorek na ul. Młynarskiej sochaczewscy policjanci zatrzymali jednego z mieszkańców Sochaczewa. Z ich wcześniejszych ustaleń wynikało iż mężczyzna może posiadać przy sobie znaczne ilości narkotyków. W trakcie przeszukania w saszetce 38 - latka przymocowanej do roweru oraz w jego odzieży, policjanci znaleźli łącznie prawie 160 g białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie zabezpieczonej substancji potwierdziło, że była to amfetamina. 

26 września sochaczewianin został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Biorąc pod uwagę iż mężczyzna jest recydywistą, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Aktualnie po zapoznaniu się z zebranym materiałem, sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu.

(źródło KPP Sochaczew)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy