Rekordowa popularność e-Sochaczew.pl (2 mln odsłon)

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Rekordowa popularność e-Sochaczew.pl (2 mln odsłon) NGO lokalne sochaczew

Styczeń 2013 był  najlepszym miesiącem w historii działania portalu e-Sochaczew.pl. W pierwszym miesiącu tego roku  odwiedziło nas ponad 160 tys. osób (163 483 UU), które wygenerowały w sumie ok. 2 mln odsłon (1 983 278) - dane: Google Analytics. To najlepszy wynik w ciągu kilkunastu lat funkcjonowania serwisu, świadczący o jego wielkiej i wciąż rosnącej popularności. Dziękujemy, bo to dzięki Państwa zaufaniu do e-Sochaczew.pl możemy pochwalić się dziś tym sukcesem.


Nowe funkcje, nowi użytkownicy, blogi, a także strony gmin z terenu powiatu sochaczewskiego, to tylko niektóre zmiany wprowadzone w ciągu ostatnich miesięcy. Regularnie pracujemy nad udoskonaleniem serwisu, tak aby przyciągał Państwa uwagę zarówno zawartą w nim treścią, wyglądem, jak i łatwością nawigacji.

Popularność serwisu rośnie z miesiąca na miesiąc i w pierwszym miesiącu tego roku liczba odsłon portalu osiągnęła rekordowy poziom niemal 2 mln (1 983 278). Odnotowaliśmy również największą do tej pory liczbę wizyt – w styczniu było ich ponad  430 tys. (433 695) oraz liczbę unikalnych użytkowników - ponad 160 tys. UU. Dane Google Analytics.

Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim darzycie e-Sochaczew.pl! Mamy nadzieję, że równie wysoką popularnością będzie cieszyło się papierowe wydanie e-Sochaczew.pl. Pierwszy numer już niebawem!

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

jerzyk2205jerzyk2205
0
Gratuluję popularności. To efekt konsekwencji, pracowitości i rzetelności docenionych przez Internautów. Portal społecznościowy e-sochaczew budujący społeczeństwo obywatelskie to pomysł, który wyróżnia Sochaczew na mapie Mazowsza i Polski. Życzę portalowi dalszych sukcesów i zasłużonego uznania. (2013-02-09 16:32)
zenzen
0

Trudno o lepszą recenzję od obiektywnych wskaźników pochodzących
z niezależnego narzędzia badawczego.Dla mnie dużą wartością portalu jest jego lokalność
rozumiana np. jako odpowiadanie na potrzeby i tematy związane z naszym miastem
i gminami powiatu sochaczewskiego. Lokalność portalu to również upodmiotowienie
coraz większej części społeczności naszego powiatu, świadomość że niczego się
nie da ukryć, zamieść pod dywan. Każdy z mieszkańców może opublikować dowolną
informację czy komentarz w portalu, podzielić się z nami wszelkimi problemami
jakie uważa za ważne.Lokalność oraz upodmiotowienie to ważne słowa kluczowe dla
zrozumienia sukcesu esochaczew.

(2013-02-10 00:43)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy