Rekordowe Grand Prix Teresina

/ 15 zdjęć
Zdjęcia i foto: Rekordowe Grand Prix Teresina Promocja regionu sochaczew
+10

W słoneczny piątek, 7 czerwca odbył się trzeci ostatni bieg 6 Grand Prix Teresina w Biegach. W zawodach sportowych wystartowało 164 osób, co może świadczyć o dużym zainteresowaniu tego typu dyscypliną oraz samą imprezą i cieszyć organizatorów, że impreza rozwija się tak mocno.

W zawodach startowali najmniejsi uczestnicy, ale także młodzież i osoby dorosłe. Jak podkreślają organizatorzy z Klubu Sportowego Filipides dużo emocji dostarczyły dodatkowe biegi rozgrywane ostatniego dnia. Najbardziej emocjonujący był „Bieg Skrzatów” oraz „Sztafeta Klubowa” 4x400 m i „Sztafeta Rodzinna” 3x400 m.
Od wielu lat imprezę tę wspiera fundując puchary i medale Starostwo Powiatowe w Sochaczewie. Tak było i tym razem. Tym razem starostę sochaczewskiego Tadeusza Korysia reprezentował Ryszard Kłonowski z Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, który wręczał najlepszym zawodnikom puchary.
W organizację zawodów włączył się także Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie a także firma Mars Polska, Bakoma S.A., Dawtona, Teresiński Ośrodek Kultury, Gminny Koordynator Sportu - Sabina Walczak, redakcja biuletynu „Prosto z Gminy”, Szkoła Języków Obcych – Quick Progress a także sympatycy biegania w Teresinie. Zawody poprowadził i koordynował trener UKS Filipides - Andrzej Andryszczyk.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy