Relacja z koncertu zespołu ,,Voda"

/ 11 zdjęć
Zdjęcia i foto: Relacja z koncertu zespołu ,,Voda" Koncerty i muzyka sochaczew
+6

Wczoraj, 18 maja w Klubie Kontrast mieszczącym się w Sochaczewskim Centrum Kultury odbył się koncert zespołu ,,Voda". To już ostatni klubowy występ przed wakacjami. 

Zespół ,,Voda" został założony wiosną 2014 roku w Krakowie, z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Radka Kopcia oraz perkusisty - Łukasza Piekarniaka. Skład zespołu zmieniał się jeszcze kilkakrotnie po to, aby w chwili obecnej wyglądać następująco: Mikołaj Spendel – bas, wokal; Radek Kopeć – gitara, wokal; Michał Obrok – perkusja.

,,Voda" koncertuje w Polsce, ale również za granicą. Zespół charakteryzują mocne gitarowe brzmienia, a także silny wokal Radka Kopcia.

Sobotni koncert był jednocześnie promocją kolejnej płyty zespołu pod tyt. ,,AMPHIBIA". Sala Klubu Kontrast wypełniła się mocnym rockowym brzmieniem, które z pewnością zapadnie słuchaczom na długo w pamięci. Mogliśmy usłyszeć m.in. utwory: ,,Nine lives", ,,Turnin' Around", ,,Empathy" itd.  

Przypominamy, że to już ostatni koncert przed wakacjami. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego jak z niecierpliwością czekać na kolejne muzyczne propozycje Klubu Kontrast. 


M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy