Relacja z koncertu zespołu Trebunie Tutki

/ 25 zdjęć
Zdjęcia i foto: Relacja z koncertu zespołu Trebunie Tutki  Koncerty i muzyka sochaczew
+20

14 lipca na Placu Kościuszki odbył się ostatni w tym sezonie koncert plenerowy w ramach II Sochaczewskiego Festiwalu Folkowego.Tym razem swoją muzykę zaprezentowała grupa muzyczna Trebunie Tutki. 

Ten niedzielny wieczór zgromadził na Placu Kościuszki wielu wielbicieli folkowych dźwięków. Gwiazdą ostatniego już w tym sezonie spotkania była grupa muzyczna Trebunie Tutki. Zanim jednak scena znalazła się we władaniu artystów imprezę otworzyła Joanna Niewiadomska – Kocik, naczelnik Wydział Kultury,Turystyki i Promocji Miasta.

Trebunie Tutki to grupa bez wątpienia wszechstronna i pokazała nam to łącząc różne gatunki muzyczne. Pomimo tego zespół nadal utrzymuje swoje podhalańskie korzenie i to właśnie głównie nimi dzielił się ze zgromadzonymi w niedzielę tłumami na placu Kościuszki. 

Grupa muzyczna została bardzo dobrze przyjęta przez sochaczewską publiczność. Jak wiadomo zgiełk zabieganego miasta potrafi zatrzeć pamięć o kulturze ludowej. Tymczasem  w to niedzielne popołudnie Sochaczew na kilka godzin stał się bez wątpienia przystanią dla tradycyjnych góralskich brzmień. 


M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy