Relacja z Pierwszego Balu Seniora 55+

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Relacja z Pierwszego Balu Seniora 55+ Imprezy cykliczne sochaczew

W Sobotę 9 stycznia, w OSP w Rybnie odbył się Pierwszy Bal Seniora 55+ organizowany przez Wójta Gminy Rybno Pana Grzegorza Kropiaka oraz Radę Gminy Rybno, przy współpracy z Prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej Panem Mieczysławem Kazimierzem Zielińskim oraz Dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie Panem Albertem Jędrzejem Szułczyńskim.

Zaproszeni goście, Seniorzy z Gminy Rybno oraz zaprzyjaźnionych gmin sąsiadujących, przybyli na salę balową na godzinę 19.00. Każda Kobieta została powitana przez Pana Wójta piękną różyczką oraz życzeniami dobrej zabawy. Po zajęciu miejsc za stołami, nastąpiło oficjalne rozpoczęcie balu. Pan Wójt Grzegorz Kropiak, Pani Sekretarz Agnieszka Zdunek, Skarbnik Urzędu Pani Grażyna Dybiec oraz Dyrektor GBP Albert Szułczyński życzyli zebranym udanej zabawy aż do białego rana. Wyrazili również zadowolenie z tak ogromnej aprobaty  na pomysł zorganizowania balu. Przybyło ponad 230 osób, co pokazuje jak ważna jest w dzisiejszych czasach troska o Seniorów i jak bardzo Oni pragną takich spotkań. Ufamy, że to spotkanie poszerzy grono Klubu Seniora działającego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie.

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za ich obecność i wspaniałą zabawę. Dziękujemy Zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie za udostępnienie Sali oraz wsparcie organizacyjne. Dziękujemy Radnym Gminy Rybno za profesjonalną pomoc w obsłudze balu. Gorące podziękowania kierujemy również na ręce Ks. kan. Stanisława Łubiana za wielką życzliwość i wspólną zabawę. Dziękujemy naszym rybnowskim Seniorkom za wspieranie inicjatyw i kreowanie wspaniałych pomysłów. Słowa podziękowania kierujemy także do sponsorów, bez których impreza nie byłaby tak wspaniała. Dziękujemy w końcu zespołowi muzycznemu Black&White z Młodzieszyna za porwanie do tańca wszystkich uczestników balu.

Mamy nadzieję, że Bal Seniora 55+ na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Gminy Rybno i z roku na rok będzie gromadził wspaniałe grono ludzi chętnych do zabawy i integracji.

Organizatorzy.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć:

Zdjęcia

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

dominika80dominika80
0
Podobno bal kosztował każdego uzcestnika 25 zł, a resztę dołożyli sponsorzy. Czy wśród nich jest Urząd Gminy Rybno?
Jeśli tak, to zapewne zasponsorował on częściowo imprezę mieszkańcom swojej gminy. A kto dopłacił do balu ściągniętym tu mieszkańcom gmin sąsiednich i miasta - DPS Młodzieszyn, warsztaty Chodaków, gmina Iłów itp., bo to może być dość ciekawe. Jak twierdzą dobrze poinformowane osoby, za wszystko dopłacił wójt Rybna. Nie ze swojej kieszeni pzrecież. Ale może sa to złe pogłoski.
(2016-01-15 12:09)
GBPRybnoGBPRybno
0
Szanowna Pani. Lista sponsorów jest powszechnie znana. Uważam, że Pani komentarz, co do pominięcia Ich w rzeczonej dopłacie do balu jest wysoce niestosowny. A Mieszkańcy innych Gmin nie byli tu ściągnięci, lecz zaproszeni przez Seniorów, którzy w tym balu uczestniczyli. Jest to forma wypracowania współpracy między Klubami Seniora działającymi w sąsiednich gminach. Dzięki temu w dalszej perspektywie można będzie podejmować szereg innych przedsięwzięć. Nadmienię tylko, że Nasi rybnowscy Seniorzy zostali już zaproszeni na Bal do Młodzieszyna i Sochaczewa, tak więc integracja się powiodła. Tak więc uspokajam Panią i dziękuję za troskę o dobro Naszej Gminy :) (2016-01-16 13:33)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy