Relacja z PIKNIKU RODZINNEGO "Rodzina Razem".

Zdjęcia i foto: Relacja z PIKNIKU RODZINNEGO "Rodzina Razem". Imprezy cykliczne sochaczew

Dnia 2 czerwca, w sobotę w Gminie Teresin odbyło się święto rodziny czyli PIKNIK RODZINNY pt.: RODZINA RAZEM.


To już czwarta edycja tej imprezy, która z roku na rok przyciąga coraz więcej gości, ale jest też bogatsza w atrakcje i wydarzenia. Tegoroczny piknik to cztery godziny zabaw, śpiewania, animacji, wesołego miasteczka, twarzy malowania czy baniek puszczania.

Na scenie zobaczyliśmy wszystkie grupy wokalne pracujące w TOKu. Program muzyczny, nosił nazwę „Co Dziadkowie i Rodzice śpiewali gdy byli dziećmi”. Wystąpiły dzieciaki pracujące pod okiem Zbyszka Murawskiego, sekcja wokalna Joanny Cieśniewskiej, które wykonały kilka znanych utworów ludowych we współczesnych aranżacjach oraz utwory folkowe. Były też też popis solistów, w wykonaniu których usłyszeliśmy stare przeboje piosenki dziecięcej z czasów młodości dzisiejszych trzydziesto- i czterdziestolatków. Na koniec występów muzycznych na scenie zagościł zespół FADUR9, czyli grupa wokalno-instrumentalna podopiecznych Jakuba Kamińskiego.

Ponadto na scenie zobaczyliśmy krótki monodram w wykonaniu uczennicy Szkoły Podstawowej w Teresinie – Kaliny Staszewskiej pt.: DUNIA MARZYCIELKA. Nie zabrakło Grupy Przedszkolnej DINOZAURY Asi Cieśniewskiej, Teatru DYNAMITKI i Teatru PEREŁKI ANIELKI a także Teatru RADOSNA JESIEŃ, które przygotowała Kasia Rospędowska.

Poza sceną mnóstwo atrakcji dla wszystkich: pokazy plastyczno-techniczne Beaty Sałacińskiej, konkursy z nagrodami, animacje FIKU-MIKU, Białe Miasteczko, Miasteczko Patriotyczne, stoiska branżowe, Grupa Rekonstrukcyjna, karuzele, gofry i zjeżdżalnie oraz wiele, wiele innych zupełnie za darmo dla naszych najmłodszych mieszkańców.

galeria zdjęć

Liczymy na to, że impreza będzie się rozrastać i przyciągnie wszystkie pokolenia mieszkańców naszej gminy.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy