Relacja z rozstrzygnięcia konkursu " Świat bez przemocy"

/ 10 zdjęć
Zdjęcia i foto: Relacja z rozstrzygnięcia konkursu " Świat bez przemocy" Opieka społeczna sochaczew
+5

Zgodnie z zapowiedzią zamieszczamy zdjęcia z finału konkursu „Świat bez przemocy”, który to finał miał miejsce 5 grudnia 2016 r. w Szkole Muzycznej w Sochaczewie.  O godz. 17.00 na scenie Sali koncertowej  Katarzyna Kajak – dyrektor PCPR w Sochaczewie przedstawiła fakty podsumowujące konkurs i powitała miłych gości: Wicestarostę Sochaczewskiego – Tadeusza Głuchowskiego,  Joannę Kamińską – naczelnika Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Urzędu Miasta Sochaczew, Annę Ulicką – wicedyrektor sochaczewskiego MOSiR u i jednocześnie członka Zarządu Powiatu Sochaczewskiego, przedstawicieli Policji, wychowawców, nauczycieli, sponsorów,rodziców i przede wszystkim laureatów konkursu.

Po krótkim wstępie na scenie pojawiła się Orkiestra Kameralna, która swoim mini koncertem wprowadziła nas w cudowny nastrój, a dyrygent – Iwona Niemyjska ciepłem i poczuciem humoru sprawiła, że poczuliśmy się jak w domu. Po rzęsistych brawach nastąpił moment, na który wszyscy czekali – wręczenie nagród i wyróżnień. Na scenie kolejno pojawiali się nasi młodzi laureaci i sponsorzy nagród. Był czas na miłe słowa od Wicestarosty, który serdecznie gratulował zwycięzcom. Swoje uznanie wyraził także Michał Gołkowski-przewodniczący jury konkursu,mówiąc o wysokim poziomie literackim konkursu; pan Michał przeczytał fragmenty najlepszych prac. To była bardzo wzruszająca chwila – zwłaszcza dla rodziców naszych laureatek Marii Biernackiej i Marty Góreckiej i pewnie dla nich samych.

 Sponsorzy obdarowali zwycięsców w sposób nietypowy: spływem kajakowym, wejściówkami na basen i na lodowisko – dla całych rodzin, wizytą w klubie jeździeckim z możliwością jazdy konno, oraz rodzinnymi wizytami w pizzeriach w Sochaczewie i Teresinie. Mamy nadzieję, że podczas realizacji karnetów pojawią się fajne zdjęcia.

Na koniec podziękowaliśmy nauczycielom – bez ich wsparcia i motywacji nie mielibyśmy tyle literatury do przeczytania i tylu miłych chwil. Przypominamy, że fragmenty najlepszych prac  pojawią się na łamach Echa Powiatu. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy