Remont 15 Sierpnia – sprawdź od kiedy utrudnienia dla kierowców

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Remont 15 Sierpnia – sprawdź od kiedy utrudnienia dla  kierowców  Inwestycje sochaczew

Niedawno zakończył się remont wojewódzkiego odcinka ulicy 15 Sierpnia. Od najbliższego poniedziałku rozpocznie się remont kolejnego odcinka tej ulicy. Przebudowie ulegnie obszar od ulicy Broniewskiego do Liceum Ogólnokształcącego im. F.Chopina. 


Wykonawcą usługi przebudowy 15 Sierpnia jest przedsiębiorstwo Trakt. Od poniedziałku 2 marca ma rozpocząć się planowany remont miejskiego odcinka ulicy. Firma rozpocznie przebudowę od ułożenia sieci kanalizacji deszczowej. Jak zapowiada ratusz na drodze będzie obowiązywał ruch wahadłowy. Kierowcy będą musieli liczyć się z wyłączeniem poszczególnych 50-metrowych odcinków. Nawierzchnia jezdni będzie również wyfrezowana.

 

Nie tylko na kierowców będą czekały pewne utrudnienia w postaci wyłączenia określonych odcinków 15 Sierpnia. Z powodu prowadzonych prac pasażerowie MZK również będą musieli uzbroić się w cierpliwość, choć należy dodać, iż żadna z tras miejskich autobusów nie będzie zmieniona. 


Oprócz remontu nawierzchni na ulicy pojawi się również nowe oświetlenie, chodnik, dwustronna ścieżka rowerowa. Przebudowa obecnego fragmentu to remont 600 metrów drogi od LO do ulicy Broniewskiego. W kolejnym etapie miasto zamierza zająć się odcinkiem do obwodnicy miasta. 


Urząd planuje zakończenie prac do końca wakacji br. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

lidzia-wahllidzia-wahl
0
K***a znowu?!!! (2020-02-26 22:23)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy