Remont DK 50 między Sochaczewem a Grójcem: uwaga objazdy

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: Remont DK 50 między Sochaczewem a Grójcem: uwaga objazdy Komunikacja publiczna sochaczew

Pod koniec września Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpoczęła remont DK 50 na odcinku między Sochaczewem a Grójcem. Wprowadzono objazdy. W związku z pracami w chwili obecnej nie ma możliwości zjechania z A2 przez rondo Wiskitki w kierunku Sochaczewa. 


Rozpoczęty 25 września przez GDDKiA remont Drogi Krajowej nr 50 obejmuje następujące odcinki: Budki Petrykowskie – Pniewy, Przęsławice – Grójec, Sochaczew – Cyganka oraz rondo Wiskitki. Przyjęty zakres prac obejmuje frezowanie nawierzchni, wykonanie nowej nawierzchni oraz oznakowania poziomego, a wreszcie roboty brukarskie.

Na objętych remontem odcinkach drogi obowiązuje ruch wahadłowy. GDDKiA zaleciła kierowcom objazdy: dla pojazdów jadących od Radomia i Góry Kalwarii w kierunku Płońska, należy w Grójcu kierować się DK 7 w kierunku Warszawy a następnie DK 92 w kierunku Sochaczewa; dla pojazdów jadących od Płońska i Łowicza w kierunku Grójca należy w Sochaczewie kierować się DK92 do Warszawy a następnie DK 7 w kierunku Radomia; dla pojazdów jadących S8 od Warszawy i Piotrkowa Tryb. w kierunku Sochaczewa (Płońska) należy w Hucie Zawadzkiej kierować się na DK 70 a następnie DK 92.

W ostatnich dniach w ramach tej samej inwestycji rozpoczęto remont ronda Wiskitki. Jak informuje Małgorzata Tarnowska z GDDKiA, w związku z prowadzonymi pracami obecnie nie ma możliwości zjechania z autostrady A2 w kierunku Sochaczewa przez rondo Wiskitki. - Należy pojechać w kierunku Grójca i zawrócić w kierunku do Sochaczewa – informuje M. Tarnowska.

GDDKiA przekonuje, że etapy realizacji robót, a tym samym korekt w zmienionej organizacji ruchu, są uzależnione od warunków atmosferycznych. Prace potrwać mają o 1 grudnia.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

MitutoyoMitutoyo
0

Jak to? Będzie remont? Rozkopane? Utrudniania  w ruchu? Na pewno za wolno będzie robiony? Obiazdy?

Tragedia. Jak żyć? Co te PISiory robią z tym krajem? ;)

(2017-10-12 07:38)
kacperskyykacperskyy
+1

czlowiek, ktory prawił o sztucznej mgle, zamachach, mikrowybuchach, kupowal śmigłowce, okręty podwodne a nawet chyba lotniskowiec i drony, stworzył własne bojówki pod tytułem OT - teraz tworzy wojska cybernetyczne :)

to sie okaze co robią panie Mitutoyo, to sie okaze.... wiem wiem... podnoszą nas z kolan, tylko zebysmy z tej stójki prosto na ryj nie upadli.

(2017-10-12 07:58)
MitutoyoMitutoyo
0

...a co ma się to do remontu DK50?

(2017-10-12 09:39)
kacperskyykacperskyy
0

padło pytanie - jest odpowiedz. tylko nie odpowiem panu jak zyc w tych realiach, to juz musi pan sam wykombinowac :)

(2017-10-12 12:30)
MitutoyoMitutoyo
0

To wszystko było bardziej z przekory.

Nie myliłem sie myśląc, że zaraz ktoś się przyczepi do PIS mimo iż będzie to nie na temat.

Jak życ to ja wiem. Idzie mi nawet to dobrze. :)

(2017-10-13 06:37)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy